غلامی می گوید سال آینده،سال خوبی برای والیبال ایران خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ملی پوش والیبال ایران که به خاطر مسمومیت به قول خودش 2، 3 روزی بود از خبرها بی‌خبر بود، وقتی شنید گروه ایران مشخص شده برعکس بقیه هم قطارانش گروه ایران را راحت اعلام کرد: «در گروه خیلی خوبی افتادیم. خیلی هم سخت نیست. ما همیشه نشان داده‌ایم که می‌توانیم کارهای سخت را انجام دهیم.»
او درباره رقبا می‌گوید: «ما چندین بار با ایتالیا بازی کرده‌ایم. توان برد دوباره این تیم را داریم. بلژیک تیم درجه دوی اروپاست. کار سختی مقابل این تیم نداریم. فرانسه را هم می‌توانیم ببریم اما اگر آمریکا حریف ما شود، بازی سختی با آنها داریم. با همه این احوال نسبت به دوره قبل قرعه خوبی داریم.» به نظر سرعتی زن ملی‌پوش سال 2010 ایران بدشانسی آورد: «البته سال 2010 قرعه تیم ما خوب بود. فقط با بدشانسی به دور بعد صعود نکرد. امیدواریم این بار صعود کنیم.» او امیدوار است تیم سال 93، سال خوبی داشته باشد: «بازی با تیم‌های بزرگ در لیگ جهانی شرایط ما را در قهرمانی جهان راحت‌تر می‌کند. با این شرایط سال آینده، سال خوبی برای تیم ما است. البته من که اصلاً حالا به قهرمانی جهان فکر نمی‌کنم. فعلاً لیگ داریم و باید برای باشگاه کار کنیم. بعد از لیگ باید ببینیم چه می‌شود.»

 

251 43

 

 

 

 

 

کد خبر 335387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محسن A1 ۱۹:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
  10 0
  امیدوارم این اعتماد به نفس زیادی یقه تیم ما رو نگیره ! بلژیک تیم بسیار خوبیه و در قهرمانی اروپا همین ایتالیا رو برد ، فرانسه هم تیم بزرگیه و در قهرمانی اروپا تمام بازیهاش رو برد و فقط به روسیه باخت و اوت شد. در لیگ جهانی گذشته برزیل رو در خود برزیل برد ! کاری که ما اگر یکبار انجام بدیم کل دنیا رو خبر میکنیم که شق القمر کردیم ! تیم ما تیم بسیار خوبیه ولی حریفان ما هم بسیار خوب هستند. و ما در سختترین گروه ممکن افتادیم.پس ضمن اینکه نباید از هیچ تیمی ترسید ، نباید هیچ تیمی رو دستکم گرفت و باید به همه حریفان احترام گذاشت ! فراموش نشه که ما هنوز در جهان والیبال یک تیم تازه وارد هستیم در حالیکه فرانسه و ایتالیا و امریکا سالها مدال جهانی و المپیک دارن.
 • فرا IR ۱۹:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
  6 0
  ایول به غیرتت..همیشه یه آرامش توچهره عادل توبازی هست که به ماهم منتقل میشه
 • بی نام A1 ۲۲:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۸
  10 0
  پس کی شما بازی دارید حوصلمون از این فوتبال سر رفت