مهر نوشت:

دبیر شورای نظارت بر صدا و سیما به نقل از ˈحسام‌الدین آشناˈ نماینده دولت در این شورا گفت که رسانه‌ها صحبت‌های وی را در باره شورای نظارت بر صدا و سیما به نفع خود و به صورت غلط منتشر کرده‌اند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، بیژن نوباوه وطن پس از اتمام جلسه ۳۶۸ شورای نظارت که با حضور اعضای شورا (نمایندگان قوا)‌ برگزار شد گفت: اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در جلسه عصر شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ ضمن تاکید بر ادامه روند رصد و تحلیل محتوای برنامه‌های صدا و سیما موارد مطروحه در برخی رسانه‌ها را نوعی شانتاژ تبلیغاتی و در جهت ضربه زدن به جایگاه بی‌بدلیل شورای نظارت ارزیابی کردند.

دبیر شورای نظارت گفت: آقای حسام‌الدین آشنا یکی از نمایندگان دولت در شورای نظارت که اخیراً بعضی از رسانه‌ها سخنانی را به نقل از وی علیه شورای نظارت منتشر کرده بودند با تقبیح این نوع تبلیغات در جلسه امروز اظهار داشته که این رسانه‌ها صحبت‌های وی را به غلط و به نفع اغراض خود منتشر کرده‌اند و و ی هیچ‌گاه چنین نظری نسبت به شورای نظارت بیان نکرده و بر عکس معتقد است شورای نظارت بدلیل جایگاه مهم قانونی خود بیش از پیش می‌بایستی تقویت شود.

نوباوه اظهار داشت : آشنا در جلسه امروز شورای نظارت گفت منظور من این بود که برخی فکر می‌کنند که اعضای شورای نظارت دو هفته یکبار صرفاً گعده‌ای برگزار می‌کنند و هیچ کار موثری انجام نمی‌دهند و نظرات آن‌ها لازم‌الاجرا نیست.

در این جلسه همچنین دو تن از دیگر اعضای شورای نظارت نیز اظهارات خود در رسانه‌ها را صرفاً اقدامی در حراست از جایگاه قانونی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما بیان کردند و اعلام نمودند قصد هیچ گونه تعرضی نسبت به دیگر اعضای شورا نداشته‌اند.

 

17503

کد خبر 341589

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =