ایسنا نوشت:

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور وزیران اطلاعات و امور خارجه سفر اشتون به ایران را مورد بررسی قرار می‌دهد.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسات روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه خود در هفته آتی میزبان وزیر اطلاعات برای پاسخگویی به سوال کامران، دستجردی و علیرضا زاکانی و هم‌چنین سوال مشترک ۴۱ نفر از نمایندگان خواهد بود.

کمیسیون امنیت هم‌چنین سفر اشتون به ایران را با حضور وزیران اطلاعات و امور خارجه بررسی می‌کند.

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه نیز جهت پاسخگویی به سوال ایرج ندیمی، حسینعلی شهریاری، علی‌اکبری و سوال مشترک ۱۲ تن از نمایندگان به کمیسیون امنیت ملی می‌آید.

اعضای کمیسیون امنیت هم‌چنین در روز سه‌شنبه هفته آینده از وزیر کشور برای پاسخگویی به سوال ۹ تن از نمایندگان دعوت به عمل آورده است.

کارگروه بسیج این کمیسیون نیز طرح تقویت و توسعه سازمان بسیج رسانه و کارگروه دفاعی کمیسیون امنیت، طرح الحاق یک بند به ماده ۴۵ قانون خدمت وظیفه را مورد بررسی قرار می‌دهند.

 

23503

کد خبر 344147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
  3 0
  چرا اين سوالات از دولت قبلي نميشد ؟؟ اون موقع اين دلسوزيها چرا نبود ؟ نكنه گرون خريد داشتن گذاشتن ب فصلش بفروشن ؟؟
 • عرشیا A1 ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
  2 0
  یه سوال :اگه احیانا . خدای ناکرده. زبونم لال .و هزار ارزوی بد دیگه برای خودم !!!!!!!!!! بشار اسد در سفرش به ایران به دیدار این اشخاص میرفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باز هم تمام ارکان و قوا و حضرات اینگونه به تب و تاب می افتادند ؟یا باز هم مثل همیشه مرگ خوبه اما برای همساده ؟!!!!!!!!!!!!!
 • رزمنده IR ۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
  2 0
  من نمی گویم کار اشتون درست بوده، ولی رفتار ما بیشتر نشون میده که چقدر کم ظرفیتیم! متاسفم . بخاطر منافع جناحی حاضرند کشور رو به باد بدهند . اصلا منافع ملی کیلویی چند . این رفتارای اعتراض امیز میتونست بصورت محرمانه گوش زد کرد . واقعا شرمندگی است . مگر ما کم از این خاخام های یهودی دعوت کردیم و یا در کشور خودشون باهاشون جلسه گذاشتیم . جهان سومی یعنی همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • رزمنده دوران دفاع مقدس A1 ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۲
  1 0
  سلام ، نمایندگان اصولگرای مجلس بدانند که این دولت توسط اکثریت مردم انتخاب شده و این جوسازی شما تاثیری در کم کردن حمایت مردم ندارد و مردم از دولت تدبیر و امید راضی هستند ، نمیدانم این نمایندگان بظاهر دلسوز در دولت گذشته کجا بودند که آن همه بی نظمی و ضرر و زیان دولت گذشته را ندیدند !!!!!!! که هر چه کشور مشکل دارد ناشی از سوءمدیریت دولت گذشته و عدم نظارت نمایندگان در دولت گذشته بوده است و بدانید مطمئنا مردم در دوره آینده مجلس به نمایندگانی رای میدهند که حامی مردم و کشور باشند و دنبال اهداف جناحی نباشند ، به امید سربلندی ایران و ایرانی