تسنیم نوشت:

رئیس حوزه علمیه اصفهان با انتقاد از بی‌توجهی دستگاه‌های مختلف به مسئله حجاب گفت: هیچ دستگاهی مانند نیروی انتظامی به وظیفه خود در زمینه عفاف و حجاب عمل نکرده و سایر دستگاه‌ها از این مسئله مهم غافل شده‌اند.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت‌الله‌العظمی حسین مظاهری در دیدار با فرمانده انتظامی استان اصفهان، روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و پلیس امنیت عمومی با وی که به مناسبت ایام فرخنده میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الامر (عج) در دفتر ایشان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه نیروی انتظامی کار خودش را به خوبی انجام می‌دهد و هم مقام معظم رهبری و هم مردم و هم علما از کار آن‌ها راضی هستند.

وی به موضوع عفاف و حجاب و عملکرد دستگاه‌ها در این زمینه اشاره کرد و افزود: هیچ دستگاهی در هیچ دولتی به اندازه نیروی انتظامی به وظایفش عمل نکرده و باید در این زمینه از این نیرو تقدیر شود.

رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: همین روشی که نیروی انتظامی برای ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر و پیشگیری از ناهنجاری‌ها پیش گرفته روش بسیار منطقی و خوبی است.

وی بیان کرد: نباید با شدت عمل کردن و برخوردهای سلبی و حرف‌های تند سوژه به دست دشمن بدهیم و آن‌ها اجازه پیدا کنند که در جامعه ما اختلاف بیاندازند.

آیت‌الله مظاهری با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری بدون شک اگر اشکالی در کار هر ارگان و دستگاهی از جمله نیروی انتظامی ببینند، آن را به سرعت به مسئولان تذکر می‌دهند، گفت: همه باید در عمود ولایت فقیه و تحت امر ایشان باشند و از اختلاف افکنی و دادن سوژه به دست دشمن بپرهیزند.

وی سوء‌استفاده از اختلافات و وضع فرهنگی کشور را تحلیل‌های غلط دشمن عنوان کرد و گفت: همین مردم وقتی ببینند نظام در خطر بوده، به صحنه می‌آیند و مانند ۸ سال دفاع مقدس همه چیزشان را به پای نظام می‌ریزند و بدون شک دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و آرزوی بی‌حجابی زنان و به فساد کشیدن ایران را با گور می‌برند.

 

23503

کد خبر 360396

برچسب‌ها