بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در"ITDMEX"دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در قالب غرفه ای باحضور15شرکت رایانه‌ای ، انستیتو ملی بازی سازی ونظام رده بندی سنی بازی های رایانه ای" اسرا" شرکت می کند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، این بنیاد به دلیل نقش مهم و محوری در زمینه صنعت گیم در دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با 15بازی جدید ایرانی حضور می یابد.


بنیاد ملی بازی های رایانه ای با 15شرکت از بازی سازان در این نمایشگاه حضور می یابد که از این تعداد می توان به "رسانا افزار شریف "،" فناوران ساتیار رایانه"،" پردیس رایانه مهر"،"رسانا شکوه کویر" ،" استودیو تیگرا" ،" آنو رسانه هنر" ،" مرکز رشد"،" پردازش افزار پژواک "،" اسپیریس پویانما"،" رایان افزار آریا"،" یارا گیمز"و" فن آوران توسن گام"اشاره کرد.


نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای بخش دیگری از این غرفه است که خانواده ها را با آسیب های استفاده گسترده از بازی های رایانه ای و همچنین چگونگی استفاده صحیح از این بازی ها آشنا می کند.


انستیتو ملی بازی سازی با حضور در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به جذب علاقمندان و نوجونان مستعد در این حرفه می پردازد.


دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال طی روزهای 15 تا 18 شهریورماه توسط وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

5656

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 373475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =