روزنامه خراسان نوشت:

زن ۲۸ ساله که با دستور قضايي به اتهام هتک حرمت و افترا دستگير شده بود پس از لو رفتن ماجراي انتشار مطالب دروغين و توهين آميزش در شبکه هاي اجتماعي به کارآگاهان پليس فتا در مشهد گفت: چند سال قبل با جواني به نام ياسر ازدواج کردم، اما پس از مدت کوتاهي فهميدم که نامزدم به مواد مخدر اعتياد دارد اگر چه او بيکار بود اما به خاطر اين که پدرش وضعيت مالي مناسبي داشت کمبودي را از نظر مالي احساس نمي کردم.

ياسر چند ماه بعد از ازدواج مان و با کمک پدرش شغل مناسبي پيدا کرد ولي يک سال بعد او را به خاطر اعتياد اخراج کردند. در اين مدت من پسري به دنيا آورده بودم و تمام اوقاتم را در کنار او سپري مي کردم.

اگر چه من و ياسر اختلافات زيادي با هم داشتيم اما بيشتر از هر چيزي «رفيق بازي هايش» عذابم مي داد. او هر روز دوستان نابابش را به منزل دعوت مي کرد و تا نيمه هاي شب مشغول استعمال مواد مخدر مي شدند. من سعي کردم به خاطر فرزندم زندگي ام را حفظ کنم ولي کارهاي خلاف او پاياني نداشت و اختلافات ما هر روز شدت مي گرفت تا اين که تقاضاي طلاق کردم و از او جدا شدم. اين در حالي بود که بنا به رأي دادگاه من مي توانستم هفته اي يک بار پسرم را ببينم .

اما ياسر نمي خواست که من با فرزندم ديدار کنم به همين خاطر مرا اذيت مي کرد و من از دوري فرزندم رنج مي کشيدم تا اين که يک روز ماجراي زندگي ام را براي يکي از همکارانم بازگو کردم. او نيز ادعا کرد که با همسرش اختلاف دارد و همسرش حتي لباس هاي او را اتو نمي کند.

مدتي بعد «صادق» که خيلي از وضعيت زندگي اش ناراحت بود مرا به عقد موقت خود درآورد و از من خواست به خاطر اين که بتواند مرا به عقد دائم خود درآورد براي طلاق دادن همسر اولش به او کمک کنم. او يک گوشي تلفن هوشمند برايم آورد و از من خواست تا مطالب توهين آميزي را عليه همسرش در شبکه هاي اجتماعي منتشر کنم.

او پس از اين ماجرا و به بهانه اين که همسرش در شبکه هاي اجتماعي ارتباطات غيراخلاقي دارد از دادگاه تقاضاي طلاق کرد اما قاضي پرونده که به مطالب منتشر شده در شبکه هاي اجتماعي مشکوک شده بود گوشي تلفن را براي بررسي و رديابي عامل انتشار اين مطالب به پليس فتا ارسال کرد و چند ساعت بعد کارآگاهان مرا دستگير کردند. حالا نه تنها نقشه شوم ما براي متلاشي کردن زندگي يک زن به نتيجه نرسيد بلکه خودم هم در بين همکاران و بستگانم رسوا شدم .

 

17302

کد خبر 379307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۰۴:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  208
  کلید اسرار
 • oropyco A1 ۰۵:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  131
  فیلم زیاد نگاه می کنید ؟
 • ایرانی IR ۰۵:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  8
  چقدر احمقانه
 • بی نام IR ۰۶:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  17
  این روزنامه خراسان یه فانتزی نویس داره با قدرت تخیلی در حد ژول ورن
 • یاشار IR ۰۶:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  13
  وای وای وای درس عبرت گرفتم
 • امین A1 ۰۷:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  11
  شما باید به بهبود فرهنگ عمومی کمک کنید ، نه اینکه بدترش کنید . به جای زن "مطلقه" به راحتی می تونستین از "زن "تنهایی استفاده کنین و فرهنگ شک و بدبینی نسبت به این گروه را به خاطر گناه یک یا چند نفر بیشتر نکنید ، واقعا شما کار فرهنگی می کنید ؟؟؟؟
 • بی نام IR ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  8
  این قسمت آبروی مومن...
 • مهدی US ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  7
  "حالا نه تنها نقشه شوم ما براي متلاشي کردن زندگي يک زن به نتيجه نرسيد بلکه خودم هم در بين همکاران و بستگانم رسوا شدم". این بود انشای من
 • مجيد IR ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  9
  و باز هم خيال پردازي روزنامه خراسان...خدايي مطالب حوادث اين روزنامه بيشتر شبيه خيال پردازيه تا بيان واقعيت.
 • بی نام IR ۰۹:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
  4
  عزیزان، متاسفانه این قضایا وجود داره، یکی از نزدیکان من دچار همچین مشکلاتیست، فکر میکنم درنظر نگرفتن خداوند از سوی این افراد اولین عامل اینگونه کارها باشه