صرفا جهت اطلاع این هفته اگرچه مثل همیشه سرپا نبود و خبرنگار سیما هم به قیچی خوردن بخشهایی از این برنامه اشاره داشت، اما دو سوژه قابل تامل داشت؛ مادر دو جانباز که برای اجاره خانه اش کنار خیابان نقاشی می کشد و شهرام خان جزایری که می خواهد به خانواده اش برسد و از رسانه ها خسته شده است!

پخش تصاويري از پيرزني که در گوشه اي از خيابان نقاشي هايش را مي فروشد و مادر دو جانباز است و هزينه اجاره خانه اش را ندارد اولين سوژه این هفته نجف زاده بود. صنوبر که مردم به او ننه پيکاسو مي گويند.
خبرنگار واحد مرکزي خبر پنجشنبه شب با انتشار تصاويري از بلوتوث رقص نانواها حين پخت نان به صحبت هاي اداره برق هم اشاره کرد که معاونش گفته: "پول برق به اندازه نان بربري هم نيست" و گفت: پوست کنده بگو مي خواهيم برق را گرون کنيم. ديگه با نون مورد علاقه ما چيکار داري؟

اما نجف زاده اين هفته به سراغ شهرام جزايري هم رفته بود و با اشاره به جنجال آزاد شدن وي با او گفتگو کرد. جزايري گفت به اندازه کافي در اين مدت سوژه بوده ام و ممنونم اگر اجازه بدهيد به همسر و فرزندانم رسيدگي کنم!
بررسي همايش مخصوص نابينايان در روز جهاني عصاي سفيد هم از آيتم هاي جالب جهت اطلاع بود. این آیتم شعبده بازي را نشان داد که براي نابينايان برنامه اجرا مي کرد!

نجف زاده در پايان صرفا جهت اطلاع رو به مردم گفت برخي از بخش هاي برنامه اين هفته سانسور شد!

 

 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 380796

برچسب‌ها