رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: طراحان اصلی فتنه اینک دنبال بازگشت به نظام و انقلاب هستند.

به گزارش خبرگزاری رسا،آیت الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عصر پنج شنبه در دیدار اعضای جامعه اسلامی مهندسین کشور با هیات رئیسه جامعه مدرسین، در سخنانی با اشاره به فتنه های اخیر در کشور گفت: فتنه های اخیر و حوادث ناگواری که در این چند ماهه در کشور بوجود آمد شاید خطر بزرگی بود که از بیخ گوش ما گذشت.

وی با اشاره به برنامه های جدید طراحان فتنه های اخیر اظهار داشت: آنها به دنبال براندازی حاکمیت اسلام بودند؛ اما با عنایات الهی امروز چیزی از طراحان باقی نمانده است و الان خودشان دنبال هستند تا به نحوی خود را از مهلکه خلاص کنند تا هیچ فردی متوجه نشود اینها طراحان اصلی این اتفاقات بودند.

آیت الله یزدی بیان داشت: طراحان اصلی فتنه اینک دنبال بازگشت به نظام و انقلاب هستند و البته در این بین هرکس دنبال هست تا بازگشت این افراد را به نام خود ثبت و تمام کند. در ماه های آخر سال جاری نیز تلاش های بسیاری برای تحقق این امر انجام داده اند  ومن مطمئن هستم این افراد برخواهند گشت و هیچ مشکلی هم بوجود نخواهد آمد.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به تصویب طرح هدفمند کردن یارانه ها در مجلس شورای اسلامی، از برخی اظهار نظرها و تردید درباره اجرای این طرح مهم اقتصادی انتقاد کرد و گفت: بعد از اینکه قانون و طرحی با چنین عظمت  در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید نباید بر آن خرده گرفت و باید بعد از تصویب مجلس و شورای نگهبان از آن حمایت کرد تا دولت بتواند آن را اجرا کند نه اینکه در آن اظهار تردید کنیم که آیا موفق می شود یا نه؟

وی  تاکید کرد: باید به دولت کمک کرد تا بتواند این طرح بزرگ را اجرا کند و امیدواریم دولت نیز این طرح را به خوبی اجرا نماید.

آیت الله یزدی در ادامه با گرامیداشت دهه مبارک فجر به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: بحمدالله با پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای  بسیار زیادی در عرصه های مختلف علمی، اقتصادی و پزشکی و همچنین دیگر عرصه ها نصیب ملت ما شده است.

وی بیان داشت: من آینده این کشور را بسیار روشن و این گونه حوادث را نیز موجب استحکام پایه های انقلاب می دانم  ومردم در این جریانات دوست و دشمن داخلی و خارجی خود را شناختند.

رییس شورای عالی حوزه های علمیه تصریح کرد: بحمدلله الان هیچ اختلافی در بین ملت وجود ندارد و اگر هم عده ای از فتنه گران اختلافاتی ایجاد کردند باید بدانند که نظام اسلامی بسیار با ریشه و عمیق است و همه مسائل با تدبیر رهبری و بصیرت مردم به پیش می رود.

وی اضافه کرد: البته نباید انتظار داشت هیچ گونه توطئه و نقشه ای علیه انقلاب وجود نداشت باشد؛ زیرا تا اسلام و حاکمیت اسلام وجود دارد افرادی علیه ما برنامه ریزی خواهند داشت همانگونه که در طول عمر سی ساله انقلاب ما شاهد انواع فتنه و نقشه های دشمنان علیه ملت بوده ایم.

کد خبر 40490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =