مهر نوشت:

فرمانده نیروی انتظامی گفت: بنای پلیس بر افزایش خدمات انتظامی است و همه معاونت های ناجا در ایام نوروز پررنگ تر از گذشته در خدمت مردم خواهند بود

قرارگاه نوروزی امام علی (ع) نیروی انتظامی با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا و معاونان این نیرو افتتاح شد.

سردار حسین اشتری در این مراسم که با حضور معاونان و فرماندهان ارشد ناجا برگزار شد، گفت: از دو ماه پیش دستورالعمل ها و مصوبات ویژه نوروز ۹۴ ابلاغ شده است و در حوزه راهنمایی و رانندگی با آمادگی بسیار خوب کار را آغاز کرده ایم و حتی چند روز پس از پایان تعطیلات نیز در همه محورها و جاده ها حضور خواهیم داشت.

او محورهای تهران - فیروزکوه، تهران - قزوین - رشت - تهران و هراز را پر ترافیک ترین محورها اعلام کرد و گفت: گشت های انتظامی، خودرویی، موتورسیکلت و پیاده ناجا باید در ایام نوروز ساماندهی و تقویت شوند و در شهرهایی مانند تهران که مسافر فرست هستند باید از اموال مردم به حد بسیار خوبی محافظت شود و در شهرهای زیارتی و مهمانپذیر هم باید همه مسافران آرامش کامل داشته باشند.

فرمانده ناجا خطاب به معاونان خود بر تأمین هر چه بیشتر امنیت بوستان ها، تفرجگاه ها و جنگل ها تأکید کرد و گفت: مأموران ناجا از چند روز پیش در مراکز خرید، فروشگاه ها و بازارها حضور بسیار پررنگی داشته اند.

سردار اشتری همچنین بر تقویت حضور ناجا در فرودگاه ها و مرزهای زمینی تأکید کرد و گفت: زائران عتبات عالیات باید کمترین معطلی را در مرزها داشته باشند و تأمین امنیت کاروان های راهیان نور هم به طور قطع در برنامه های ما خواهد بود.

او از معاونت اجتماعی ناجا خواست اقلام تبلیغاتی و بروشورهایی میان مسافران نوروزی توزیع کنند تا توصیه های پلیس به این شکل به مردم منتقل شود.

سردار اشتری گفت: فوریت های پلیسی هم باید با سرعت بیشتر از گذشته پاسخگوی مردم باشد

 

45231

 

کد خبر 405329

برچسب‌ها