امیررضا خادم می گوید وزارتخانه با سیاسی توافق کرده بود تا او در جلسه هیات مدیره استعفاء بدهد.

خادم در این باره گفت:«متاسفانه هیات مدیره وظیفه ای که در اختیار خودش است را به گردن مجمع می اندازد. ما با آقای سیاسی توافق کرده بودیم که استعفاء بدهد و برود اما دوستان هیات مدیره این استعفاء را نپذیرفتند. اینجا را ببینید.


«بزرگترین خانه تهران» چند می‌ارزد؟
با اظهارنظر یک کارشناس استانی درباره‌ «بزرگترین خانه‌ تهران» و به دنبال آن اظهارنظر خسروآبادی در یک رسانه، آن هم در شرایطی که هنوز نظر اعضای شورای فنی استان تهران را نگرفته بود که بخواهد پرونده را به جلسات و کمیته‌ بالاتر در سطح معاونت میراث فرهنگی ببرد، محمدحسن طالبیان، ‌معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری صحبت‌های مدیرکل خود را نه رد کرد و نه تائید! اینجا را ببینید.

ریوالدو همبازی رضا عطاران شد
ریوالدو ستاره سابق تیم ملی برزیل جلوی دوربین فیلم جدید منوچهر هادی رفت.
در حالیکه فیلمبرداری فیلم سینمایی «آی ام نات سالوادور» در برزیل ادامه دارد به تازگی ریوالدو ستاره سابق بارسلون و تیم ملی بزریل جلوی دوربین این فیلم رفته است. او در این فیلم در نقش خودش ظاهر شده و در سکانس هایی هم بازی رضا عطاران است.اینجا را ببینید


میدان منیریه از وسط دو نیم شد
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، با اشاره به ساماندهی میدان منیریه گفت: این میدان به دو میدان شرقی و غربی تبدیل شده است.اینجا را ببینید.

آخرین قیمت سکه و دلار
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم امروز سه شنبه در بازار ۹۶۳ هزارتومان، نیم سکه ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۲۷۹ هزار تومان و سکه گرمی ۱۹۰ هزارتومان اعلام شد اینجا را ببینید.

 

فوتبالیستی که بلد نیست با پولهایش بنز و مازراتی وارد کند!
مهدی مهدوی کیا واقعا با دیگر هم نسلانش فرق دارد. او که با بغض از فوتبال کنار رفت ، هنوز دل نکنده و دارد کاری می کند که واکنش دیگر رفقایش به کارش تنها پوزخند است. اینکه او بی شک میلیاردها تومان پول را به باد می دهد. مهدی از صبح تا شب افتاده دنبال اینکه زمینی در جنوب شهر تهران کرایه کند ، استعدادیابی کند و گروهی جوان را تحویل فوتبال ایران بدهد. اینجا را ببینید

ملک سلمان به سراغ "پوتین" رفت

 کاخ کرملین در بیانیه‌ای اعلام کرد، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان در تماسی تلفنی بر آمادگی دو کشور برای تقویت ‌هماهنگی‌ها میان دو کشور در مورد دستور جلسات منطقه‌ای و بین‌المللی تاکید کردند و از عزم خود برای افزایش همکاری‌های دو جانبه و سازنده میان عربستان و روسیه خبر دادند. اینجا را ببینید.

 

17212

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 410570