رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور به روزنامه «اعتماد»گفت:

بعد از دعوت مجلس از آقاي رحماني‌فضلي نامه‌اي، از سوي ايشان به مجلس نوشته شد و وزير كشور خواهان حضور در جلسه غيرعلني مجلس شد اما به نظر من قطعا براي عدم پذيرش اين درخواست از سوي نمايندگان هم استدلال‌هايي وجود داشته است. آنقدر فضا مسموم شده بود كه اين تصور اشتباه وجود داشت كه قرار است وزير كشور با اسامي تعدادي از مسوولاني كه از پول‌هاي كثيف استفاده كرده‌اند به مجلس بيايد كه هرگز چنين قراري وجود نداشت.

وزير با پرونده‌ها و آمارهاي بسيار خوبي به مجلس رفته بود كه حكايت از چگونگي تحصيل پول‌هاي كثيف و فرآيند پولشويي آنها در كشور داشت اما از آنجايي كه جلسه علني بود نمي‌شد بسياري از اين اطلاعات را ارايه داد. ما حتي نتوانستيم دو كيس بسيار مهم در مورد مواد مخدر با گردش مالي حدودا دوهزار و سيصد ميليارد تومان را كه به تازگي كشف شده بود براي نمايندگان مطرح كنيم كه قرار شد در جلسه‌اي اختصاصي اين اطلاعات را به نمايندگان ارايه بدهيم. به هر حال من فكر مي‌كنم علني بودن جلسه مانع از بيان اين اطلاعات كه جنبه‌هاي امنيتي، قضايي و اطلاعاتي داشت، شد.
17302

کد خبر 411790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۵:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
  3 3
  رفتار وزیر کشور در مجلس خوب بود. ما به ایشان تا الان اعتماد داریم اما انتخابات کارکرد ایشان را محک خواهد زد و ما آنرا رصد می کنیم.
 • بی نام IR ۰۷:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
  1 6
  خوب معلومه که در هر جامعه ای پول کثیف وجود داره , اما چیزی که جناب فضلی نتوانست اثبات کنه , وجود پول کثیف در انتخابات بود , اصلا موضوع جلسه هم همین وجود پول کثیف در انتخابات بود که توسط جناب فضلی عنوان شده بود و مملکت را بهم ریخت , که دست اخر هم ایشان موضوع را پیچوند