پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع نوشت:

 وزیر دفاع گفت: توافق وین ضمن اثبات صلح آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، یک بار دیگر مقاومت، صلابت، وحدت و انسجام دولت و ملت برای تامین منافع ملی بر پایه همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رساند.

سردار حسین دهقان در جمع مدیران و کارکنان وزارت دفاع گفت: این توافق ضمن اثبات صلح آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، یک بار دیگر مقاومت، صلابت، وحدت و انسجام دولت و ملت برای تامین منافع ملی بر پایه همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رساند.

دهقان همچنین با تشکر از تلاش مجدانه و هوشیاری و هوشمندی تیم مذاکره کننده هسته ای به سرپرستی ظریف، تصریح کرد: مواضع اصولی تیم مذاکره کننده که بر اساس عقل و منطق و مبانی حقوقی شناخته شده، استوار است موجب شد چهره صلح طلب، عدالت خواه و عزتمند جمهوری اسلامی ایران با درخشندگی هرچه تمام تر در سطح جهانی و افکار عمومی نشان داده شود.

وزیر دفاع در ادامه گفت: صنایع دفاعی وزارت دفاع اصولا بر محور خوداتکایی و قطع وابستگی شکل گرفته و تا هر زمانی تحریم ها یا محدودیت ها ادامه یابد، صنایع دفاعی ما قادر خواهند بود نیازمندی‌های دفاعی کشور را متناسب با پاسخ به تهدیدات احتمالی تامین کنند.

وی افزود: بی‌تردید استحکام و قدرت دفاعی نیروهای مسلح، حضور و مقاومت ملت سلحشور ایران و قابلیت های پژوهشی و تولیدی صنایع دفاعی که با بهره مندی از دانش و دانشمندی متخصصان کشورمان به وجود آمده، همانگونه که تاکنون جرات هرگونه اقدام شیطنت آمیز را از دشمن سلب کرده، در آینده نیز این روند مقتدرانه ادامه خواهد داد. 

29213

 

کد خبر 436568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =