سایت هاشمی رفسنجانی بخشهایی از فیلم حضور او در راهپیمایی 22 بهمن را منتشر کرد.

به گزارش خبرآنلاین این فیلم که با صحنه پیوستن هاشمی رفسنجانی از خیابان فلسطین به سمت خیابان انقلاب آغاز می شود همراه با پاسخگویی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به ابراز احساسات راهپیمایانی است که پشت سر و اطراف او حرکت می کنند.

در پایان این فیلم و پس از آنکه تصویر جوانی که یکی از عکس های رئیس جمهور محمود اجمدی نژاد را به سمت هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان رهبری نشان می دهد شعارهای راهپیمایان به گوش می رسد که فریاد می زنند«هاشمی، هاشمی خدا نگه دار تو»

«پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی» که این فیلم را منتشر کرده به شعار  «هاشمی هاشمی بصیرت بصیرت» که گفته می شود در هنگام حضور وی در راهپیمایی 22 بهمن طرح شده بود واکنش نشان داده و نوشته است: آنانی که توان آن را داشتند که بذر کینه های اجتماعی را در بین صفوف مردم بنشانند و مسئولیت اصلاح آنرا نیز از خویش دور نموده و به دوش بزرگان نظام بنهند، اکنون که به مدد تدابیر همسوی مراجع معزز اعظام، رهبر معظم انقلاب، رئیس مجلس خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت نظام، روسای محترم قوای مقننه و قضائیه و بسیاری دیگر از دلسوزان و وفاداران به انقلاب اسلامی موج عظیم شکل گرفته "وحدت طلبی" یکپارچه مردم و مسئولین و نمایش حماسی آن در ۲۲ بهمن سال جاری ، را به نظاره نشسته اند با دستهایی خالی تر از همیشه، به بزرگنمایی و القاء غیر واقعی اختلافات مقامات عالی نظام با هدف شکل دهی جنگ قدرت در اذهان عمومی مبادرت می ورزند که مصداق بارز آن شنیدن تکصدای تفرقه آمیز «هاشمی هاشمی بصیرت بصیرت» از درون میلیونها فریاد وحدت آفرین حماسه ۲۲ بهمن است.

در ادامه این مطلب می خوانیم: نگاهی کوتاه و منصفانه به وقایع ماههای اخیر بخوبی نشان از آن دارد که اگر خودسری ها و اقدامات فراقانونی اصحاب تفرقه و مذمت ادامه پیدا می کرد و تدابیر مشفقانه، مدبرانه و همسوی رهبر معظم انقلاب، مراجع معزز اعظام و کلیه بزرگان انقلاب اسلامی راه بر آنان نمی بست، آیا براستی شکل گیری چنین جشن شکوهمند و وحدت آفرینی میسر می گردید؟ شاید بهتر آن باشد که برخی ها بانگاهی مجدد به گذشته از راز ماندگاری و پایگاه عظیم مردمی هاشمی رفسنجانی در طول ۳۱ سال گذشته و همچنین مودت ۵۱ ساله ایشان با رهبر معظم انقلاب که فراتر از سیاست و در پناه اعتقادی مشترک دوام و قوام یافته، درس گرفته و در این کوچه بن بست راهی برای عبورشان نجویند. فیلم حضور رئیس مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن مبین مدعای ماست.

کد خبر 43750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بچه یتیم IR ۱۹:۰۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۵
  1 0
  دنیا چه می کند بااین آدمهای متملق!؟-باسرم می خواهند بگویند که رفسنجانی به حق است.
 • بدون نام CA ۱۹:۲۶ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۵
  1 1
  هاشمی مظهر اعتدال است
 • z IR ۱۹:۳۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۵
  1 0
  وحدت تنهاعامل پیروزی وتداوم انقلاب اسلامی که ثمره هزاران خون شهید ودردورنج هزاران جانباز وخون دل خوردن خانواه شهدا وجانبازان وایثارگران می باشد.اگر مردم زمان حضرت علی (ع) همانند مردم ایران بودند حضرت علی (ع) دنیا رافتح کرده بودواکنون کل جهان مسلمان بودند.
 • ایرانی IR ۱۹:۵۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۵
  1 0
  پس گوشهای و چشم های میلیونها انسان دیگر در 9 دی و 22 بهمن مشکل دارد که شعار دیگری غیر آنچه سایت هاشمی نوشته شنیده یا دیده یا گفته اند.
 • حسین IR ۱۹:۵۳ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۵
  1 0
  هاشمی هاشمی بصیرت بصیرت هاشمی هاشمی صداقت صداقت هاشمی هاشمی خدا نگه دار تو این همه لشکر آمده برای رهبر آمده
 • محمد باقر حکیم IR ۲۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۵
  0 1
  ایت ا... خامنه ای و ایت ا... هاشمی هستند که این انقلاب را زنده نگه داشتند . خدا می داند که اگر این انقلاب دست افراطیون می افتاد به چه سمت که نمی بردند الان هم در کشور ما افراطیون شبیه طالبان هستند. کاش روزنامه های وزین کیهان ، جوان و وطن به اینها هم اشاراتی داشت.
 • بدون نام IR ۰۶:۳۴ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۶
  0 1
  حالا چی شده هاشمی با صداقت شده؟
 • حسام الدين US ۰۸:۳۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۶
  0 1
  شهيد مطهري : هيچ تضميني اگر ما هم زمان علي (ع) بوديم مي توانستيم حق را از باطل تشخيص دهيم ... آنان كه علي را خانه نشين كردند كساني بودند كه پيشاني هايشان از سجده بسيار سياه شده بود . بهتر بود شعار داده مي شد ( مسلمان مسلمان بصيرت بصيرت ) زيرا امروز جامعه ما بايد بصيرت داشته باشند تا فاصله گرفتن خواص را درك كنند ...
 • ایران دوست IR ۱۰:۳۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۶
  2 0
  در جواب دوستان افراطی نگر باید گفت مقام معظم رهبری وآیت الله هاشمی در یک سو وجهت حرکت میکنند واین دوستان به خاطر ارادت به یک طیف خاص حاضر به پذیرفتن این واقعیت نیستند.زنده وپاینده باد ایران عزیز اسلامی
 • بدون نام IR ۲۰:۱۱ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۶
  0 0
  جناب آقاي هاشمي از زماني كه در مجلس ششم راي نياوردند خوب بود كه براي حفظ قدرت و شخصيت انقلابيشان كناره گيري مي كردند تا مجبور نباشند اينچنين كودكانه بخواهند خودشان را احيا كنند كه متاسفانه آب رفته به جوي باز نمي گردد اگر هزار هزار از اين فيلمها و خبرها منتشر كنيد ديگر تمام شد