خبرگزاری مهر نوشت: رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری البرز از گشایش پیست بین المللی گرمدره کرج در این استان در مهرماه امسال خبر داد.

اردشیر درویشی افزود: پیست ویژه مسابقات آفرود (خودروهای دو دیفرانسیل) خواهد بود و امیدوارم با بهره برداری از آن جایگاه البرز در این رشته در کشور بهبود پیدا کند.
وی افزود: این پیست مراحل تکمیلی خود را سپری می کند و تلاش داریم در مهرماه امسال آن را با حضور مسوولان کشوری و استانی به بهره برداری برسانیم.
درویشی با بیان اینکه در مسابقه های کشوری آفرود استان البرز عنوان سوم را کسب کرده است گفت: این رقابت ها روز جمعه گذشته در شهرستان نهاوند به پایان رسید و تیم استان البرز در اولین حضور خود در این مسابقات در تقابل با استان های باسابقه کشور، پس از زنجان و خراسان رضوی در جایگاه سوم قرار گرفت.
وی ادامه داد: در این رقابت ها البرز با ۷ اتومبیلران حضور داشت و در نهایت دو مقام اول و دوم انفرادی مسابقات را از آن خود کرد.

میزبانی مسابقه های کشوری موتورسواری

رییس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان البرز با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری موتورسواری به میزبانی البرز گفت: این رقابت ها در دو بخش کراس و تریل در پیست حصارک کرج برگزار می شود و در تلاشیم میزبانی خوب و شایسته برای این رویداد کشوری باشیم.
درویشی در ادامه گفت: هیئت اتومبیلرانی استان البرز به واسطه تلاش های موثر خود در جهت توسعه این ورزش مورد تقدیر وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است با این حال آن چنان که مورد انتظار است از سوی استان حمایت نمی شود و امیدوارم این بی مهری ها در قبال ورزشکاران ما روزی به پایان برسد.
وی در پایان افزود: مجموعه تلاش هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان البرز ایجاد فضایی ایمن برای علاقمندان به این دو رشته ورزشی است و این انتظار را دارد تا مسئولان استانی به یاری اش بیایند.

 

کد خبر 454146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =