۰ نفر
۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳

به گزارش فارس در البرز،مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز بر رفع محرومیت‌های ورزشی در استان البرز تأکید کرد.

رضا گل‌محمدی اظهار داشت: استان البرز ظرفیت‌های بسیاری را در حوزه ورزش دارد لذا باید امکانات و تجهیزات را در این حوزه ارتقا دهیم تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.
وی افزود: متأسفانه برخی از شهرهای این استان فاقد امکانات ورزشی هستند و این بسیار نگران‌کننده است لذا باید براساس اولویت‌ها،‌ بسترهای فعالیت‌های ورزشی را در این گونه شهرها فراهم کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود تا با شناسایی کمبودها مسیر توسعه ورزش در استان البرز شتاب بیشتری به خود بگیرد و بتوانیم در عرصه‌های مختلف ورزشی بدرخشیم.
گل محمدی با تأکید بر اینکه یکی از شهرهایی که باید توجه ویژه‌ای در حوزه ورزش به آن شود، ‌شهر جدید هشتگرد است، افزود: با توجه به سرریز شدن جمعیت در این شهر لذا باید تمامی امکانات از جمله امکانات ورزشی در آن فراهم شود.
وی افزود: براین اساس بهبود وضعیت ورزش در شهر جدید هشتگرد یکی از مهمترین اقدامات و برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار گرفته است.
گل‌محمدی بیان داشت: در اولین گام احداث زمین چمن در این منطقه مصوب شده است تا با احداث این زمین چمن علاقمندان به فوتبال بتوانند به فعالیت بپردازند.

کد خبر 454841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =