۰ نفر
۱۳ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۸:۲۵

اولین آلبوم «ساد» پس از حدود 10 سال برای سومین هفته متوالی درصدرپرفروش‌ترین آلبوم‌های آمریکا قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین آخرین آلبوم «ساد» برای هفته سوم در صدرجدول آلبوم‌های پاپ آمریکا قرارگرفت. این درحالی بود که آخرین آلبومی که پس از مرگ جانی کش منتشرشده٬ در رتبه سوم این جدول و رتبه اول آلبوم‌های تازه به بازار آمده بود.

در پایان هفته (28 فوریه) 127 هزار نسخه از «سرباز عشق» اولین آلبوم «ساد» پس از حدود 10 سال فروخته شد. تاکنون 820 هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفته است.

آلبوم «اکنون به تو نیازمندم» از گروه کانتری «لیدی آنتبلوم» برای سومین هفته متوالی رتبه دوم را از آن خود کرد. در این هفته 118 هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفت. این البوم در مجموع 5 هفته 1 میلیون و 150 نسخه به فروش رسانیده است.

54 هزار نسخه از آلبوم «آمریکایی6: گوری نیست» از جانی کش در این هفته به فروش رفت. این درحالی است که «آمریکایی5: صد شاهراه» در هفته اول به بازار آمدنش (سال 2006 یعنی سه سال پس از مرگ کش) 88هزار نسخه فروخت.

دیگر گروه‌های معروف در این جدول از این قرار هستند: «بلک آید پیز» با آلبوم «The E.N.D.» با 50 هزار نسخه فروش در رتبه چهارم٬ «لیدی گاگا» با آلبوم «شهرت» با 48 هزار نسخه فروش در رتبه پنجم و آلبوم «لیل وین» به نام «تولد دوباره» با 37 هزار نسخه در رتبه شش.

مجموع کل آلبوم های به فروش‌رفته در این هفته 5 میلیون و 990 هزار نسخه بوده که نسبت به هفته پیش (6 میلیون و 530 هزار نسخه) 8 درصد افت فروش و نسبت به سال گذشته همین موقع (6 میلیون و 910 هزار نسخه) 13 درصد افت فروش مشاهده می‌شود.

رویترز / 3 مارس

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 47291

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =