رییس اتحادیه اغذیه فروشان: KFC پروانه ندارد/ جعل امضایی صورت گرفته است

آنا نوشت: اسدالله احمدی‌شهریور با بیان اینکه مدیر رستوران «کی اف سی» تا کنون هیچ‌گونه سند و پروانه کسبی به اتحادیه ارائه نکرده است، گفته بود که قرار بوده است مدیر این مجموعه تا ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه برای ارائه اسناد خود مراجعه کند.

رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان، افزوده بود: بر اساس قانون اخطاری 15 روزه برای ارائه مدارک به وی داده شده است که در صورت عدم مراجعه و تشکیل پرونده در این خصوص پس از اتمام مهلت مقرر، نسبت به پلمب این مجموعه اقدام خواهیم کرد.

احمدی‌شهریور با بیان اینکه رئیس اتاق اصناف تهران از جعل امضای خود توسط این فرد برای کسب پروانه خبر داده است، تاکید کرده بود: به احتمال بسیار زیاد پروانه جعل شده است که پس از اثبات جعل سند توسط وی، علاوه بر برخورد قانونی، مهلت 15 روزه نیز منتفی و به سرعت برای پلمب آن اقدام می‌شود.

وی با بیان اینکه فعالیت این رستوران به شکل کنونی غیرقانونی بوده و باید در مرحله اول اقدام به دریافت پروانه می‌کردند،‌ گفته بود: به احتمال بسیار زیاد این واحد صنفی خارج از نوبت پلمب خواهد شد.

با وجود اظهارات رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان، عکس‌هایی از رستوران «کی‌اف‌سی» در فضای مجازی منتشر شده که نشان از پلمب شدن آن دارد.

 16 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز امروز به وزرای کشور و صنعت و معدن و تجارت در خصوص بازگشایی کافه و‌ رستوران‌هایی به سبک غربی به خصوص رستوران‌های آمریکایی عرضه مرغ سوخاری تذکر کتبی دادند.

۴۲۴۲

کد خبر 474537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
    79 2
    اون مهلت 15 روزه را باید میدادید کار شما غیر قانونی بوده