معاون سیاسی استاندار:آموزش عوامل اجرایی انتخابات مورد توجه ویژه قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی که در هشتمین جلسه ستاد انتخابات استان سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود: موضوع آموزش به عنوان یکی از عوامل مهم در زمینه اجرای انتخابات پیش رو باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، محمد حسيني، قانون مداري را اصل مهم و زيربنايي در اين زمينه دانست و تصريح كرد: همه عوامل و نيروها بايد با رعايت اصل همدلي و تعامل و نيز تعهد و پايبندي به قانون و مقررات مربوطه به برگزاري مطلوب انتخابات بپردازند.
وي برگزاري انتخابات را امري سخت ،خطير و حساس برشمرد و خاطرنشان ساخت: باتوجه به اهميت موضوع و نيز حجيم بودن اقدامات در امر برگزاري انتخابات، لازم است تا توان و ظرفيت كاري و اداري تمامي دستگاه هاي اجرايي در اين زمينه با تعاملي دو سويه مورد استفاده قرار گيرد.
وي بر هماهنگي بين دستگاه هاي اجرايي در اين زمينه تاكيد كرد و ادامه داد: با توجه به اهميت موضوع انتخابات همه مسئولين در دستگاه هاي اجرايي در رده ها و سطوح مختلف بايد اين ستاد را در راه رسيدن به اهداف مورد نظر ياري نمايند.
رئيس ستاد انتخابات استان، بر رعايت جدول زمان بندي انتخابات تاكيد كرد و ادامه داد: باتوجه به اين جدول ، اقدامات بايد به گونه اي دنبال شود تا بتوان بر اساس آن تلاش ها و برنامه ريزي هاي لازم را صورت داد.
حسيني، ضمن تاكيد مجدد بر حضور با شكوه و گسترده مردم در انتخابات پيش رو گفت: مهمترين وظيفه برگزاركنندگان انتخابات حضور پرشور مردم و نيز اجراي دقيق قوانين واصله در اين زمينه است كه اميدواريم بابرگزاري انتخابات در سال جاري برگ زرين ديگري بر اوراق پرافتخار اين استان افزوده شود.
اين گزارش حاكيست ، در اين جلسه هر يك از مسئولين كميته هاي زير مجموعه ستاد انتخابات استان به ارائه نقطه نظرات ،ديدگاه ها و پيشنهادات خود در زمينه هاي مختلف كاري و نيز گزارشي از اقدامات انجام شده پرداختند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 477866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =