سایت فدراسیون فوتبال نوشت:در نشست وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون، محمود گودرزی خواستار نهایی شدن قرارداد اعضای تیم فوتبال امید شد.

روز گذشته (دوشنبه) نشست محمود گودرزی و علی کفاشیان با حضور کادرسرپرستی تیم فوتبال امید در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست وزیر ورزش و جوانان به طور ویژه وضعیت تیم فوتبال امید پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و مرحله دوم مسابقات انتخابی المپیک را از علی کفاشیان و کادرفنی تیم امید جویا شد. در ادامه کادرفنی تیم امید همه مشکلات خود را عنوان کردند و گودرزی رفع همه موانع و مشکلات تیم امید تا پیش از اعزام تیم را خواستار شد.

وزیر ورزش خواست موضوعات مرتبط با تیم امید از جمله قرارداد کادرفنی تا پیش از اعزام تیم به امارات جهت برگزاری اردوی پایانی ملی‌پوشان، نهایی شود و حمایت‌های فدراسیون در طول این اردو و طی مسابقات قهرمانی آسیا در قطر بیش از پیش صورت بگیرد.

در پایان این نشست وزیر ورزش و جوانان نسبت به پرداخت پاداش تیم امید تاکید داشت تا این تیم بدون هیچ دغدغه‌ای ضمن حضور پر قدرت در مسابقات، با صعود به المپیک 2016 دل مردم ایران و فوتبال‌دوستان را شاد کند.

 

251 43

کد خبر 493782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =