۰ نفر
۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۲
7 شهربازی در استان البرز پلمپ شد

اداره کل استاندارد استان البرز از پلمپ 7 شهربازی غیر استاندارد از ابتدای سال توسط اداره کل استاندارد استان البرز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین البرز وبه نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان البرز، از پلمپ 7 شهربازی غیر استاندارد از ابتدای سال توسط اداره کل استاندارد استان البرز خبر داد.

بر اساس این گزارش: بازرسان اداره کل استاندارد البرز از ابتدای سال تاکنون به 14 مرکز شهر بازی در استان البرز مراجعه نموده که نتایج بازرسی ها نشان دهنده غیر استاندارد بودن برخی تجهیزات بازی این شهربازی ها بوده است.

این گزارش می افزاید: تجهیزات غیر استاندارد این شهربازی ها به طور موقت پلمپ شده و با توجه به اجباری بودن استاندارد تجهیزات شهر بازی و زمین های بازی، همه دارندگان این وسایل باید پیش از بهره برداری از تجهیزات فوق جهت اقدامات اولیه و امور بازرسی به این اداره کل مراجعه و پس از انجام بازرسی توسط شرکت های بازرسی فنی تایید صلاحیت شده و رفع نواقص احتمالی، مجوز بهره برداری را از اداره کل استاندارد دریافت کنند.

همچنین وفق ماده 9 قانون اصلاح قوانین و مقررات موسسه استاندارد مصوبه مجلس شورای اسلامی مسئولیت هر گونه اتفاق احتمالی بر عهده خاطیان بوده و این اداره کل کوچکترین مماشاتی را با متخلفین در این خصوص نخواهد داشت.

 

کد خبر 505161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =