مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری شهرکرد از آماده باش تاکسی ها و اتوبوس ها شهرکرد برای جابجایی مردم برای دسترسی آسان به شعب اخذ خبرداد.

محمدرضا امیدی گفت: مطابق هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده تمامی تاکسی های گردشی، خطی، تاکسی های آژانس و تاکسی بی سیم برای ارائه خدمات بهتر و دسترسی مردم به شعب اخذ رای آماده باش هستند.
وی اظهار داشت: هم اینک 932 تاکسی گردشی، 250 تاکسی بی سیم، 700 تاکسی آژانس در 70 شرکت در زمینه حمل و نقل عمومی در شهرکرد فعالیت دارند.
علی اسکندری، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرکرد و حومه نیز گفت: 20 دستگاه اتوبوس بخش دولتی و خصوصی در خطوط منتهی به شعب اخذ رای برای دسترسی آسان مردم به شعب شیفت بندی شده است.
شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری حدود 170 هزار نفر جمعیت دارد.
گفتنی است ،تعداد شرکت کنندگان واحد شرایط در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در چهارمحال و بختیاری 664 هزار و 29 نفر است که از این تعداد 49 هزار و 973 نفر رای اولی هستند.
710 شعبه اخذ رای در استان برای برگزاری دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است که از این تعداد شعبه اخذ رای،503 شعبه ثابت و 207 شعبه سیار است.
افزون بر 11 هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و پشتیبانی در برگزاری انتخابات در استان مشارکت می کنند.
چهارمحال وبختیاری دارای چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری است.
برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان چهارمحال و بختیاری 146 نامزد ثبت نام کرده بودند که از این تعداد تاکنون 47 نامزد در گردونه رقابت حاضر هستند.
همچنین در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز از 16 نامزد ثبت نامی سه داوطلب در عرصه رقابت حضور دارند.
پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند امسال برگزار می شود.

کد خبر 513930

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =