پاسخ دبیر هیات دولت به صحبت های کیومرث هاشمی

سایت وزارت ورزش نوشت: دبیر هیات دولت گفت: مصوبه هیات دولت در سایت منتشر نمی شود.

در پی ادعای رییس کمیته ملی المپیک مبنی بر تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال در هیات دولت وقت در تاریخ 26 مرداد 1386، محسن حاجی میرزایی دبیر هیات دولت یازدهم به این ادعا پاسخ داد.
حاجی میرزایی در این باره گفت: مصوبه هیات وزیران زمانی معتبر و متقن که امضای معاون اول ریاست جمهوری را داشته باشد. مصوبه در نامه و سایت وجود ندارد بلکه باید در روزنامه رسمی کشور منتشر شود و البته با امضای معاون اول ریاست جمهوری ابلاغ گردد. اگر چنین مصوبه ای وجود دارد آقایان آن را ارایه دهند تا ما هم آن را ببینیم چون چنین چیزی وجود خارجی ندارد.
دبیر هیات دولت در پاسخ به این ادعای رئیس کمیته ملی المپیک که نامه مصوبه اساسنامه فدراسیون فوتبال در سایت ریاست جمهوری وجود داشته و از چهار ماه پیش به این سو از روی سایت حذف گردیده، گفت: مگر حذف مصوبات امکان پذیر است؟ مگر می شود مصوبه ای یا نامه ای رسمی را از روی سایت حذف کرد؟ چنین امکانی به هیچ وجه وجود ندارد مضاف بر این که باید بگویم سایت به هیچ عنوان مرجع رسمی نیست. هیچکدام از مصوبات هیات دولت بر روی سایت منتشر نمی شود.
وی افزود: مصوبه ای مورد تایید است که متن مصوبه با امضای معاون اول و نامه رسمی ریاست جمهوری در روزنامه رسمی کشور منتشر گردد. ما چنین مصوبه ای را درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال نداریم و ندیده ایم و از آقایان خواهشمندیم که در صورت وجود چنین مصوبه ای آن را به ما هم بدهند تا ما هم آن را ببینیم و در جریان کار قرار بگیریم.
43 43

کد خبر 517650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =