پیام تبریک مدیرکل وزرش و جوانان و رئیس هیئت والیبال آذربایجان غربی برای صعود تیم ملی والیبال

عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و کریم فروزان رئیس هیئت والیبال استان در پیام هایی جداگانه صعود تیم ملی والیبال به المپیک را تبریک گفتند.

در متن پیام عبدالله چمن گلی آمده است:

صعود ارزشمند والیبال ایران به رقابت های المپیک، بزرگترین آوردگاه ورزشی جهان بعد از 52 سال موجی از خوشحالی و مسرت را برای مردم قهرمان پرور کشورمان بویژه علاقمندان به ورزش بوجود آورد.

بی شک این افتخار بزرگ و غرور آفرین نتیجه همت و غیرت جوانان شایسته و قهرمان تیم ملی والیبال و حمایت و مدیریت وزارت ورزش و جوانان و بخصوص فدراسیون والیبال و مسئولین و دلسوزین ورزش کشور بوده است.

اینجانب این موفقیت پرافتخار را به ملی پوشان عزیز کشورمان بویژه سعید معروف و میلاد عبادی پور دو عضو موثر تیم ملی از استان آذربایجان غربی، مهد والیبال آسیا و کانون عاشقان والیبال و مردم عزیز کشورمان تبریک و تهنیت عرض نموده تداوم این پیروزی ها و توفیقات غرور آفرین را در رقابت های المپیک 2016 ریو برای فرزندان غیور این مرز و بوم آرزو دارم.

متن پیام کریم فروزان بشرح زیر است:

پیروزی غرورآفرین و شوق‌برانگیز تیم ملی والیبال کشورمان در دیدارهای انتخابی المپیک که منجر به راهیابی به بازیهای المپیک ۲۰۱۶ برزیل شده است، سبب خوشحالی و مسرت‌ مردم عزیز کشورمان گردید.
اینجانب ضمن تبریک این پیروزی به ملت شریف ایران ،فدراسیون والیبال ،بازیکنان، کادر فنی تیم کشورمان که زحمات زیادی را در این خصوص متحمل شد، امیدوارم در ادامه رقابت‌ها شاهد استمرار موفقیت‌های پرنشاط تیم والیبال کشورمان باشیم.

کریم فروزان
رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی

کد خبر 542949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =