نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت گفت: اکنون شرایط مثبتی در شهرستان تویسرکان به لحاظ حرکت به سوی توسعه پایدار ایجاد شده و در هفته دولت نیز شاهد افتتاح و آغاز مراحل اجرایی طرح های متنوع و متعددی در این شهرستان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از تویسرکان ؛ محمد مهدی مفتح، نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی که به مناسبت روز خبرنگار و در جمع اصحاب رسانه های این شهرستان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: رسانه ها و فعالان حوزه خبر و اطلاع رسانی مهمترین ابزار توسعه چند وجهی در تویسرکان به شمار می روند.

وی خاطرنشان کرد: امروزه نقش اساسی رسانه ها و خبرنگاران در مسیر حل مشکلات عموم مردم و شتاب بخشی به روند توسعه جامعه بر کسی پوشیده نیست.

دکتر مفتح تصریح کرد: توسعه یک فرآیند چند وجهی و چند بعدی است که منحصر به فرآیندهای اجرایی نمی شود و حوزه فرهنگ و اطلاع رسانی نیز یکی از مهمترین ابعاد مسیر توسعه است.

مفتح با اشاره به اینکه خبرنگاران هم باید مشکلات و مطالبات مردم را به مسئولان برسانند و هم تلاش های مسئولان برای حل مشکلات عموم مردم را انعکاس دهند، تاکید کرد: فعالیت های هدفمند خبرنگاران موجب می شود تا نیاز های مردم در تصمیم گیری های مسئولان به صورت اولویت بندی شده مورد توجه قرار گیرد.


وی افزود: از طرفی انعکاس تلاش های موثر مسئولان در بخش های مختلف موجب نشان دادن بازخورد تلاش های آنها در جامعه، ایجاد وحدت و پیش بردن امور به سمت توسعه پایدار می شود.


نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی از پیگیری طرح های عمرانی بزرگ و اثر گذار به منظور رفع معضلات شهرستان به ویژه در حوزه راه های ارتباطی، جبران نقدی خسارات وارد آمده به باغ های گردوی تویسرکان، تکمیل طرح بیمارستان قائم(عج) و حل مشکلات واحدهای صنعتی دارای مشکل در شهرستان با رایزنی با عالی ترین مقام های اجرایی و مدیریتی کشور خبر داد و تاکید کرد: در فرآیند پیگیری این گونه طرح ها حتی با رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری، معاون برنامه ریزی رئیس جمهوری و وزرای مختلف دیدار داشته ام.

مفتح همچنین به سرمایه گذاری موثر وزارت دفاع در شهرستان تویسرکان و کلنگ زنی ساخت یک فروشگاه درجه ممتاز اتکا در این شهرستان اشاره کرد و افزود: همچنان روند رفت و آمد و حضور مسئولان بلند پایه کشوری در حوزه های مختلف به تویسرکان ادامه خواهد داشت.

46

کد خبر 564041

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =