معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 10 شهرداری تهران از استقبال و مشارکت شهروندان در اجرای طرح "بوستان محله من" برای رفع مشکلات مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین مشکلات بوستانها و فضاهای سبز تهران، همیشه یکی از دغدغه های مدیران شهری است و تلاش برای حل این مشکلات، باعث افزایش رضایتمندی شهروندان می شود. از سوی دیگر، برخی از اخبار فاجعه بار که اخیرا در بوستانها اتفاق افتاده، باعث حساسیت افکار عمومی نسبت به وضعیت بوستانها و فضای سبز شهر شده است. مرگ دختر بچه 5 ساله در موتور پمپ آب یکی از بوستانهای جنوب تهران و اخیرا هم خفگی و برق گرفتگی نوجوانی 13 ساله در بوستان دیگر، باعث شده تا شهرداری تهران به دنبال رفع مشکلات بوستانها و فضای سبز این کلانشهر باشد.
به تازگی شهرداری تهران با اعلام سامانه 137 در برخی مناطق، از مردم خواسته است مشکلات بوستانها و فضای سبز محلات خود را با شهرداری در میان بگذارند تا سریعا نسبت به رفع این مشکلات اقدام شود.
شهرداری منطقه 10 تهران هم با اجرای طرح بوستان محله من، نسبت به رفع مشکلات فضای سبز این منطقه با مشارکت شهروندان اقدام کرده است.
امیر رشیدی معاون خدمات شهری این منطقه درباره رفع مشکلات بوستانها با مشارکت مردم گفت: این طرح با هدف رفع مشکلات بوستان ها با همکاری و مشارکت شهروندان اجرا شد.
او با اشاره به ارتباط دو سویه شهروندان و مدیریت شهری در قالب این طرح گفت: در این برنامه، شهروندان طی تماس تلفنی با سامانه 137 درخواست های خود را در موضوعات مربوط به سیستم روشنایی، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی، تجهیزات بازی کودکان، وسایل بدنسازی، وضعیت آّبخوری ها، رفع موانع فیزیکی و ... در بوستان ها اعلام کردند و عوامل اجرایی 137 منطقه با رعایت سه اصل سرعت، دقت و صحت نسبت به ارائه خدمات کیفی اقدام کردند.
رشیدی با اشاره به اطلاع رسانی این طرح از طریق نصب بنر در سطح بوستان ها گفت: طرح مذکور از 20 مردادماه در تمامی بوستان های منطقه آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه داشت و طی آن به واسطه همکاری موثر مردم قسمت اعظمی از مشکلات بوستان های منطقه رفع شد.

 

46231

 

کد خبر 578179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =