انتصاب اعضای هیئت علمی جایزه جلال آل‌احمد

علی جنتی در حکمی اعضای هیئت علمی جایزه ادبی جلال را منصوب کرد.

دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل‌احمد و اعضای هیئت علمی این جایزه در احکامی جداگانه از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی منیژه آرمین را به عنوان دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با توجه به سوابق و تجارب ارزنده سرکارعالی در زمینه ادبیات داستانی به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب می‌شوید.

مقتضی است بر اساس وظایف مندرج در آیین‌نامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص این جایزه، اقدام لازم را معمول فرمایید.

این گزارش می‌افزاید، در احکامی دیگر از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابراهیم زاهدی مطلق، مجید قیصری، محمد سرور مولایی و احمد دهقان نیز به عنوان اعضای هیات علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شدند.

در بخشی از این احکام آمده است: با عنایت به مراتب علمی، فرهنگی و ادبی و تجارب ارزنده جنابعالی به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تصویب هیات امنای جایزه ادبی جلال آل احمد، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات علمی نهمین جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می‌شوید.

مقتضی است بر اساس وظایف مندرج در آیین‌نامه این جایزه که مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

5757

کد خبر 580666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =