معاون تبلیغات اسلامی کشور: طلاق، اعتیاد، حاشیه نشینی و مفاسد اخلاقی مشکلات امروز جامعه است

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور، از فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای به عنوان حربه دشمن برای رواج فساد در جامعه یاد کرد و گفت: طلاق اعتیاد، حاشیه‌نشینی و مفاسد اخلاقی از مهمترین مشکلاتی است که کشور ما با آن درگیر شده است و باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ حجت الاسلام حسین روحانی نژاد، که در همایش طلایه داران تبلیغ در همدان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: در هیچ شرایطی نباید به دشمن اعتماد کنیم چرا که اعتماد به دشمن خطایی مرگبار برای انقلاب به دنبال دارد و باید بدانیم که دشمن هیچگاه خیرخواه مردم ما نبوده است.


وی جهاد را یکی از ضروریات دین مبین اسلام برشمرد و خاطرنشان کرد: اسلام دین صلح و آرامش است و به دنبال جنگ نیست اما به دلیل جنگ‌هایی که بر آن تحمیل می‌شود باید مقاومت و ایستادگی کند.

روحانی نژاد، با اعلام اینکه دفاع در زمره جهاد اصغر قرار دارد، گفت: جهاد با نفس اماره به عنوان بالاترین جهاد باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد: مقام معظم رهبری این نوع جهاد را به عنوان یک گفتمان جدید در دانشگاه افسری وارد مباحث سیاسی و جهادی کردند و باید این گفتمان را ترویج دهیم.

وی با اشاره به اینکه نظام سلطه به دنبال نابودی نظام حق است، گفت: امروز شاهد هستیم که نظام سلطه، کشورهای اسلامی را با جنگ نبابتی درگیر کرده است و دَم از دموکراسی می‌زند.

روحانی‌نژاد از تشکیل جبهه‌هایی در مقابل گفتمان نبوی و گفتمان حسینی توسط دشمن عنوان کرد: جامعه اسلامی ایران در تمام گفتمان‌ها دنبال فردسازی، ملت‌سازی، دولت‌سازی و امت‌سازی بوده است در حالی که نظام سلطه به دنبال حذف گفتمان حق است.

وی اظهار داشت: شبکه‌های مردمی در کشورهای عراق، لبنان، سوریه و یمن با تأسی از انقلاب اسلامی شکل گرفته است بر این اساس باید ارزش‌های و آرمان‌های انقلاب را حفظ کنیم.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور خواستار تقویت شاخصه‌های الی انقلابی بودن شد و افزود: دشمن با هر ترفندی به دنبال ضربه زدن به انقلاب و اسلام است در این راستا باید هوشیار بود و تمام حرکات دشمن را مورد بررسی قرار داد.

وی تاکید کرد: در هیچ شرایطی نباید به دشمن اعتماد کنیم چرا که اعتماد به دشمن خطایی مرگبار برای انقلاب به دنبال دارد و باید بدانیم که دشمن هیچگاه خیرخواه مردم ما نبوده است.

روحانی‌نژاد نسبت به تلاش‌های دشمن برای ایجاد اختلاف در بین مردم ما هشدار داد و گفت: دشمن برای از بین بردن موجودیت ایران دست به گریبان تهاجم سخت و نرم شده و از طرفی دشمن به دنبال نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کشور است.

وی در آخر یادآور شد: در این شرایط سخت وظیفه مبلغان است که مردم را در برابر دشمن آگاه کنند چرا که با گسترش آسیب‌های اجتماعی دشمن به دنبال پوساندن جامعه ما از درون است.

46

 

کد خبر 584808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =