برق همدان در شیوه های نوین مدیریت، رتبه برتر کشور را کسب کرد

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: این شرکت در همایش یک روزه شیوه های نوین مدیریت، رتبه برتر کشوری را کسب کرد.


به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ مهندس حاجی رضا تیموری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق همدان گفت: در همایش یک روزه شیوه های نوین مدیریت که با حضور اساتید برجسته دانشگاه و مقام های کشوری با هدف نوآوری و تحول در مدیریت بنگاه های اقتصادی، بررسی شیوه های نوین مدیریتی در زمینه های مختلف سازمانی و معرفی نمونه های موفق در حوزه مدیریت در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار شد، این شرکت حائز رتبه برتر شد.

وی خاطرنشان کرد: رهبری، خلاقیت کاری، تعالی سازمانی و اشتغالزایی و کارآفرینی از جمله محورهای مطرح در این همایش بود و شرکت برق همدان در این محورها موفق به کسب رتبه برتر در همایش شیوه های نوین مدیریت شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اقدامات انجام شده در این شرکت یادآور شد: استقرار مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی بر اساس آن در راستای استفاده از سیستم های مدیریت نوین، تدوین، شفاف سازی، توسعه و اشاعه ماموریت و آرمان و تبیین مسیر شفاف و روشن برای شرکت از جمله اقدامات اجرایی در شاخص رهبری بوده است.

تیموری افزود: ایجاد سبک رهبری مدیریتی مشارکتی به منظور بهبود روش های مدیریتی، تدوین، شفاف سازی، توسعه و اشاعه ارزش ها و اصل اخلاقی از دیگر فعالیت های انجام شده در این شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: ایجاد روش های مناسب نظارتی برای حصول اطمینان از دسترسی به اهداف و سنجش میزان اثربخشی طرح های بهبود و رفع موارد ضعف، ارتباط فعال با مشتریان برای درک و پاسخگویی به نیازهای آنها و استقرار فرآیندهای نظارتی برای حصول اطمینان از پاسخگویی صحیح به مشتریان از دیگر فعالیت های انجام شده است.

وی با اشاره به شاخص خلاقیت تصریح کرد: در این خصوص نیز علاوه بر نظام مشارکت، حمایت و بسترسازی نظام مدیریت دانش با ثبت تجارب مدیریتی و ایجاد بانک اطلاعات مربوطه از سال 89 به بعد، اصلاح روش های اجرایی و فعالیت های جاری شرکت در راستای کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت و سرعت ارائه خدمات، مشارکت در کنفرانس ها و سمینارهای تخصی با هدف ارتقای ظرفیت های شرکت و هدایت سازمان در شناسایی و تجزیه و تحلیل بحران های بالقوه و بالفعل صورت گرفته است.

وی با اشاره به استقرار و توسعه دولت الکترونیک و مکانیزه کردن انجام فرآیندهای جاری شرکت و نظام جامع مدیریت عملکرد و ارتقای بهره وری اظهار داشت: ایجاد شغل، حمایت و پشتیبانی فنی و تخصصی از سرمایه گذار و بخش خصوصی در ایجاد کارخانه ها و کارگاه های تولیدی و خدمات کشاورزی انجام شده است.

لازم به ذکر است، مهندس حاجی رضا تیموری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان به عنوان مدیر نمونه ملی در سومین و هشتمین جشنواره شهید رجایی، برگزیده به عنوان چهره ماندگار مدیریت در همایش ملی چهره ماندگار مدیران ایران، مدیر نمونه دستگاهی وزارت نیرو در نهمین جشنواره شهید رجایی، کارفرمای نمونه استان در بین دستگاه های اجرایی، چهره برتر مدیران استان در برنامه تلویزیونی صبح انقلاب، مدیر نمونه استانی در سیزدهمین ارزیابی جشنواره شهید رجایی، مدیر نمونه رسانه ای در عرصه مدیریت استان و ارتباط موثر با رسانه ها و کارفرمای رضایت آفرین نمونه در بین دستگاه های اجرایی بوده است.

46

کد خبر 587226

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =