۰ نفر
۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶

فرزند سرلشگر شهید حسین همدانی گفت: آن چیزی که درباره شهید همدانی می‌توان عنوان کرد این است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند، اخلاص ایشان بود، آن اخلاص جذبه‌ای بود که در تشییع سردار شهید همدانی نمود پیدا کرد و به نوعی پاداش دنیایی وی بود.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ وهب همدانی، فرزند ارشد سرلشگر شهید حسین همدانی که در مراسم سالگرد سردار شهید همدانی در حسینیه امام خمینی(ره) همدان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: یک سال از شهادت حاج حسین همدانی گذشت، برای ما بسیار زود گذشت و از دیدار وی محروم بودیم.

وی با اشاره به اینکه این فراق و دلتنگی وجود داشته و سخت اما سخت‌تر از فراقی که ما می‌کشیم فراقی است که دوستان و همرزمان وی تحمل می‌کنند، یادآور شد: آنهایی که در لحظه‌های سخت و جانکاه در کنار وی بوده و جنگیده‌اند، جایی که جوهره هر کسی مشخص شده و مردم از نامرد مشخص می‌شود.

همدانی با بیان اینکه زمانی که با همرزمان وی صحبت می‌کنیم فراق سردار شهید همدانی برای آنها سخت بوده ولی شیرین است، عنوان کرد: آنهایی که بازماندگان دفاع مقدس هستند کار دشواری دارند، روزمرگی‌ها و دنیاطلبی ما آنهایی که در فضای جنگ زندگی کرده و وضعیت را دیده‌اند، سخت و دشوار است.


فرزند سردار شهید همدانی با اشاره به اینکه برخی از کسانی که در تشییع سردار شهید همدانی حضور پیدا کردند شاید وی را نمی‌شناختند، گفت: درسی که سردار شهید همدانی می‌تواند به ما بدهد این است که اخلاص داشته و در برابر سختی و ناملایمات بایستیم چراکه خداوند اجر مسلمانان را نادیده نمی‌گیرد.

وی با اعلام اینکه شهادت آرزوی سردار شهید همدانی بود و به آن نیز رسید، گفت: از تمامی کسانی که در از روز تشییع تاکنون در مراسم‌ها حضور پیدا کرده و کسانی که با خانواده سردار شهید همدانی همدردی کرده‌اند تشکر می‌کنم.

همدانی با اشاره به اینکه جنگ برای سردار شهید همدانی با فتح خرمشهر تمام نشده بود، عنوان کرد: امیدواریم خداوند توفیق دهد تا راه شهدا را ادامه داده و در این راه ثابت قدم باشیم تا عاقبت همگی ختم به شهادت شود.

 

46

کد خبر 587379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =