خودروهای جدید ون برای جابجایی مسافران در روزهای سرد و بارانی سال به یاری مسافران تهرانی می‌آیند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین چندی پیش یکی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم در کامنتی عنوان کرده بود با فرارسیدن روزهای سرد و پربارندگی در تهران، برخی از رانندگان تاکسی، دست از کار معمول می کشند و با ترغیب مسافران به گرفتن تاکسی دربستی، باعث به وجود آمدن مشکل در تردد معمول شهروندان می شوند. این مخاطبان به صورت مشخص از خودروهای تاکسی پایانه زیر پل سیدخندان نام برده بود و گفته بود این مشکل را در روزهای بارانی و برفی در این پایانه مشاهده کرده است.
در این رابطه با شهرداری منطقه 7 تهران مکاتبه کردیم و در پاسخ به سرویس مشکلات مردم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از افزایش 40 دستگاه تاکسی ون در خطوط پرتردد منطقه با هدف به حداقل رساندن زمان انتظار مسافران در روزهای سرد سال خبر داد.
امیرحسین حیدرنیا توضیح داد: اضافه شدن 40 دستگاه تاکسی ون در پایانه سیدخندان و 4 دستگاه خودرو کنترل و نظارت در فصل بارندگی و سرما برای به حداقل رساندن زمان انتظار مسافران و کاهش مسافربران دربستی در مسیرهای پرتردد منطقه اجرا می شود.

او گفت: این تاکسی های ون در پایانه سیدخندان و در مسیرهای پرمسافر منطقه شامل فلکه دوم تهرانپارس، نوبنیاد، میدان انقلاب، میدان فاطمی، فلکه چهارم تهرانپارس، میدان هروی، رسالت و ابتدای خیابان بهار اضافه می شوند.

معاون شهردار منطقه 7 در ادامه از به روز رسانی برنامه زمانبندی حرکت مترو در ورودی های ایستگاه های مترو سطح منطقه 7 برای اولین بار در شهر تهران خبر داد و گفت: با توجه به افزایش تقاضای شهروندان برای استفاده از حمل ونقل عمومی شهرداری منطقه 7 به روز رسانی برنامه زمانبندی حرکت قطارهای مترو در سطح این منطقه را در اولویت کاری خود قرار داده است.

او با اشاره به وجود خط های 1، 2 و 3 مترو و 11 ایستگاه در این منطقه ، عنوان کرد: نورپردازی ورودی های ایستگاه های مترو با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا از دیگر اقداماتی است که در دستور کار این منطقه قرار دارد و تا یک ماه آینده به اتمام می رسد.

 


46231

 

کد خبر 606919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =