۰ نفر
۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵

ایسنا نوشت: یک دستیار ارشد دونالد ترامپ گفت سازمان امنیتی موسوم به سرویس مخفی آمریکا به ترامپ توصیه کرده با آغاز ریاست جمهوری‌اش دیگر به سراغ حساب شخصی‌اش در توئیتر نرود.


به گزارش ایندیپندنت، کلیان کانوی، دستیار ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا که در اظهاراتی توئیت‌های پر مناقشه ترامپ را در راستای "رفتار ریاست جمهوری" دانسته به شبکه سی.ان.ان گفت، سرنوشت حساب شخصی توئیتر دونالد ترامپ در دست بررسی است.

کانوی در پاسخ به این که آیا ترامپ بعد از به جا آوردن تحلیف به عنوان رئیس جمهور دیگر به سراغ حساب توئیترش خواهد رفت یا خیر گفت: تصمیم در این باره به عهده خود او و همچنین سرویس مخفی و دیگرانی که قرار است به او در زمینه تصمیم گیری نسبت به این مسائل کمک کنند، است.

وی ادامه داد: من فکر می کنم رئیس جمهور منتخب آمریکا به حساب‌هایش در شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر و فیس‌بوک که ۲۵ میلیون کاربر و شاید بیشتر از آن را به خود جذب کرده‌اند به چشم ابزار مناسبی برای انتقال پیام نگاه می‌کند.

دستیار ترامپ گفت: او یک شخص "بی همتا" است که از همان اول کارش از قضاوتش پیروی می‌کند.

کانوی در پاسخ به این که آیا فکر می کند این رفتار مناسبی از سوی ترامپ است که در توئیتر به رغم نداشتن هیچ گونه مدرکی بگوید "میلیون‌ها رای تقلبی در انتخابات وجود داشته" گفت: خب بله . او رئیس جمهور منتخب است و این هم ناشی از رفتار ریاست جمهوری است!

کانوی همچنین از مردم آمریکا خواست که دیگر دغدغه نتیجه انتخابات را نداشته و از رئیس جمهور در زمینه مسائلی که قرار است به آنها رسیدگی کند، حمایت کنند.

52310

کد خبر 609370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =