۰ نفر
۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۰

ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات جان اعضای یک خانواده سه‌ نفره از چنگال قاتل خاموش خبر داد.

سید جلال ملکی دراین‌باره گفت: در ساعت 22:43 دیشب حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در تهرانسر به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه 104 را به محل حادثه واقع در تهرانسر بلوار لاله اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک ساختمان چهار طبقه 16واحدی رخ داده و در واحدی 60 متری واقع در طبقه اول این ساختمان اعضای یک خانواده سه‌نفری دچار گازگرفتگی شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به ورود آتش‌نشانان به این ساختمان مسکونی گفت:‌ گاز سمی منوکسید کربن فضای این ساختمان را دربرگرفته بود و مادر 30 ساله و دو فرزند وی در منزل بی‌هوش شده بودند.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان هر سه نفر را از داخل منزل خارج و به فضای باز منتقل کردند، گفت:‌ اعضای این خانواده در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفته و اقدامات اولیه درمانی بر روی آنان انجام شد.

وی بروز نقص در دودکش بخاری این ساختمان را عامل انتشار گاز منوکسیدکربن اعلام کرد و گفت: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 23:05 به عملیات خود خاتمه دادند.

۴۷۴۷

کد خبر 614553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =