۰ نفر
۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰
کشف ۴۰ تن جوهر قاچاق در اشتهارد

فرمانده انتظامی شهرستان "اشتهارد" از کشف 40 تن جوهر قاچاق دستگاه های دیجیتالی و مواد اولیه ساخت کاشی و سرامیک به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در یکی از شرکت های شهرک صنعتی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ «مصطفي جوکار» گفت: در راستاي اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و در پي دريافت گزارش هايي مبني بر دپوي کالاي قاچاق در يک انبار در شهرک صنعتي اشتهارد، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران انتظامي شهرستان اشتهارد قرار گرفت.
وي با بيان اينکه ماموران پس از اطمينان از صحت موضوع با هماهنگي مقام قضائي به انبار مذکور اعزام شدند، افزود: در بازرسي از اين محل 40 تن جوهر قاچاق دستگاه هاي ديجيتالي و مواد اوليه ساخت کاشي و سراميک کشف و يک نفر در اين رابطه دستگير شد.
اين مقام انتظامي گقت: ارزش تقريبي مواد کشف شده برابر نظر کارشناسان يک ميليارد و 200 ميليون ريال برآورد شده است.
فرمانده انتظامي شهرستان اشتهارد با اشاره به جديت پليس در برخورد با متخلفان در زمينه اقتصادي ادامه داد :با توجه به تاکيدات مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) در مبارزه با قاچاق کالا اين موضوع نصب العين پليس بوده و فرماندهي انتظامي اين شهرستان از ابتداي سال جاري تاکنون کشفيات قابل ملاحظه اي در خصوص کالاي قاچاق داشته است .

46

کد خبر 616021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =