شکایت باشگاه شهرداری ارومیه از سعید معروف

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در نشستی خبری از شکایت این باشگاه از کاپیتان تیم ملی والیبال خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، احد یوسفی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: باشگاه شهرداری ارومیه طی ۵ سال اخیر در رشته های مخلف ورزشی تیم‌داری کرده است که والیبال بعنوان مهمترین رشته تلقی می شود.
وی افزود: متاسفانه امسال و بدلیل مواجه شدن شهرداری ارومیه با مشکلات مالی نتوانستیم به بیشتر تعهدات خود عمل کنیم ولی با این حال در این فصل در زمره برترین ها در پرداخت قرارداد بازیکنان هستیم.
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه تصریح کرد: سعید معروف ستاره والیبال ایران فصل گذشته قراردادی ۱.۶ میلیارد تومانی بسته بود که در ابتدای فصل توافق کردیم تمام مبلغ را در پایان فصل به ایشان پرداخت کنیم که متاسفانه در انتهای فصل بدلیل مشکلات مالی شهرداری، تنها توانستیم یک میلیارد آن را پرداخت و بدلیل آنکه معروف حاضر به تهاتر نبود تقاضای زمان کردیم که این بازیکن چک اصلی (۱.۶ میلیارد تومانی) را به یک فرد در بندر ریگ داد و آن فرد از باشگاه شهرداری ارومیه شکایت کرد.
وی اضافه کرد: بخاطر این اتفاق مجبور شدیم بدلیل خیانت در امانت از سعید معروف به دادگاه شکایت کنیم که روند پرونده در حال پیگیری است.

یوسفی گفت: با انتخاب تراویسا بعنوان سرمربی و دیر اضافه شدن بازیکنان، روند هماهنگی تیم کمی زمان برد که هم اکنون شرایط تیم نسبت به نیم فصل نخست بهتر و در ادامه نیز با گذشت زمان شرایط آرمانی تیم محقق خواهد شد.
وی افزود: با مصدومیت بازیکن فنلاندی و به درخواست سرمربی برای جبران کمبود بازیکن در پست پشت خط زن و با توجه به اینکه لیگ والیبال اروپا ۲۰ دی ماه به پایان می رسد، فعلا امین علوی بازیکن نیم فصل نخست صالحین ورامین را برای حضور در تمرینات در ارومیه حضور یافته که در صورت موافقت سرمربی و با رایزنی هایی که با سازمان لیگ داشتیم هفته آینده قرارداد این بازیکن را نهایی کنیم و در ادامه در صورت درخواست تراویسا، بازیکنی از اروپا را برای حضور در ارومیه جذب کنیم.
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در مورد بدهی باشگاه افزود: هم اکنون شهرداری ارومیه همانند سایر باشگاه ها بدهی دارد ولی توانسته است بیشترین رقم پرداختی را به بازیکنانش داشته باشد و در ادامه با توافقات صورت گرفته بقیه بدهی بازیکنان نیز پرداخت خواهد شد در حالیکه بسیاری از باشگاه های لیگ برتری بدلیل مشکلات حادتر تمرینات منظمی هم ندارند.

یوسفی در پاسخ به سوال احتمال حضور در انتخابات شورای شهر و دخالت برخی اعضای شورای شهر نیز گفت: صراحتا در این جمع حضورم را در انتخابات شورای شهر منتفی می دانم ضمن اینکه هیچ دخالتی مبنی بر تحمیل بازیکن از سوی اعضای شورای شهر وجود ندارد.

46

 

کد خبر 616991

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =