مهر نوشت: سخنگوی سازمان اتش نشانی و خومات ایمنی شهرداری تهران گفت: عملیات امداد رسانی ادامه دارد و قرار است از مغازه های مجار برای راه یافتن به موتور خانه چاه حفر شود.

سید جلال ملکی گفت: به هیچ وجه خبرهای منتشر شده در فضای مجازی درباره زنده پیدا شدن ۵ آتش نشان در محل موتور خانه صحت ندارد اینکه اعلام شده است صدای آه و ناله به گوش می رسید صحیح نیست و ماموران امداد گر همه تلاش خود را به کار بسته اند تا مدفون شده گان را زنده بیرون بیاورند. اما انتشار شایعه ها باعث کندی در امر امداد رسانی میشود.

وی گفت: بر اساس تصمیم نهایی ستاد مدیریت بحران مقرر شد که در مجاورت دو واحد تجاری جنب ساختمان پلاسکو یک حلقه چاه حفر شود تا به قسمت موتور خانه ساختمان دسترسی پیدا کنیم.

ملکی افزود: عملیات امداد رسانی به کندی ولی با دقت در حال انجام است.

تلاش برای برداشتن بخش دوم نمای چند تنی پلاسکو

ایسنا نوشت: در ادامه تلاش ماموران امدادی و آتش‌نشانی برای نجات محبوس‌ شدگان حادثه پلاسکو، تلاش‌ها برای برداشتن بخش دوم نمای چند تنی پلاسکو ادامه دارد.

با توجه به فعالیت جرثقیل‌ها و بیل‌ها و قیچی‌های مکانیکی، روند آواربرداری در محل حادثه ادامه دارد به نحوی که گزارش خبرنگار ایسنا از محل حادثه حکایت از آن دارد که بعد از برداشتن بخشی از نمای فلزی ساختمان، تلاش‌ها برای برداشتن بخش دوم این نمای چند تنی آغاز شده است.

انبوه آوار و آهن‌ آلات موجود در صحنه حادثه روند امدادرسانی را تحت تاثیر قرار داده است.

۴۷۴۷

کد خبر 625550

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =