ایرنا نوشت: عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: احمد مسجد جامعی به دلیل وقوع حادثه پلاسکو و حساسیتش در این خصوص استعفای خود را از شورای شهر پس گرفت.

ابوالفضل قناعتی افزود: مسجد جامعی اعلام کرده تا بررسی موضوع، مشخص شدن علت و تعیین تکلیف این حادثه در شورای شهر باقی می ماند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مسجد جامعی پس از بررسی موضوع حادثه ساختمان پلاسکو مجددا استعفا می دهد یا خیر گفت: وی صحبتی در این خصوص نکرده است.

احمد مسجد جامعی به دلیل آنکه قرار بود به ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران منصوب شود از عضویت شورای شهر تهران استعفا داد.

سیدرضا صالحی امیری پیش از انتصاب به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولیت این سازمان را برعهده داشت. با استعفای احمد مسجدجامعی از عضویت در شورای اسلامی شهر تهران، قرار بود افشین حبیب زاده عضو علی البدل شورا، جایگزین وی شود.

حبیب زاده از اعضای فراکسیون اصلاح طلبان شورای اسلامی شهر تهران است.

ساختمان پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی حدود ساعت 8 صبح پنجشنبه هفته گذشته دچارحریق شد و حدود ساعت 11 و 30 دقیقه ساختمان به طور کامل فروریخت و تعدادی از آتش نشانان که در حال اطفای حریق بودند، زیر آوار گرفتار شدند.
عملیات آواربرداری که از روز پنجشنبه آغاز شده همچنان ادامه دارد.

۴۲۴۲

کد خبر 626017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =