تسنیم نوشت: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: ۶ کارگر گرفتارشده در برف در روستای "جشار" از اتباع افغانستانی بودند. گرفتارشدگان در برف به پایگاه هلال احمر جبالبارز منتقل شدند.

علی گنج‌کریمی اظهار‌ داشت: به دنبال حادثه‌ای که روز شنبه 16 بهمن‌ماه جاری در منطقه جشار جبالبارز رخ داد ، 6 کارگر خطوط انتقال برق در برف و بوران گرفتار شدند.

وی یادآور شد: 3 نفر از آنها که قصد برگشت از کوهستان را داشتند متاسفانه دچار سرمازدگی شدند و دونفر از این حادثه دیدگان جان خود را از دست می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از پیدا شدن 3 کارگر مفقود شده خطوط انتقال برق در منطقه جشار جبالبارز در عصر امروز خبر داد افزود: هر 6 کارگر گرفتارشده در برف در روستای "جشار"، از اتباع افغانستانی بودند.

وی با بیان اینکه امروز عصر عملیات جستجو و امدادرسانی در این منطقه به پایان رسید گفت: خوشبختانه 3 کارگر مفقود شده در کمال صحت و سلامت به پایگاه هلال احمر جبالبارز منتقل شدند.

صبح امروز چهارشنبه 20 بهمن‌ماه، 3 تیم امدادی متشکل از گروه امداد کوهستان، گروه آفروید به همراه سه دستگاه خودروی نجات و تجهیزات امدادی به منطقه مذکور اعزام شده بودند که موفق به نجات گرفتارشدگان در برف شدند.

47237

کد خبر 634151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =