ایسنا نوشت: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از رفتار دوگانه شهرداری تهران در برگزاری نمایشگاه‌ها در شهر تهران گلایه کرد.

ابوالفضل قناعتی با اشاره به برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی در بوستان گفت و گو گفت: یکی از دلایل مهم انتقال نمایشگاه سئول به شهر آفتاب، بحث ترافیک و عدم تشدید آن در معابر شهر تهران بود؛ اما حالا می بینیم که با وجود آماده شدن شهر آفتاب، خود شهرداری نیز نمایشگاه هایش را در آن برگزار نمی‌کند.

وی با بیان اینکه باید همه نمایشگاه‌ها به شهرآفتاب منتقل شود نه اینکه ما تنها دیگران را مورد عتاب قرار دهیم، گفت: شهرداری به وزارت صنایع و.... انتقاد می‌کند که چرا نمایشگاه هایش را در سئول برگزار کرده و این موضوع سبب افزایش ترافیک شده است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید اجازه دهیم که هیچ نمایشگاهی ترافیک زا در شهرتهران برگزار شود گفت: خود شهرداری نیز حق ندارد که در داخل شهر تهران نمایشگاه‌های بزرگ برگزار کند و این درحالی است که نمایشگاه زنان و تولید ملی بیش از 2000 نفر مراجعه کننده دارد و شهرداری نباید در محل دائمی نمایشگاه‌های خود در بوستان گفت وگو نمایشگاهی برگزار می‌کرد.

وی گفت: شهرداری به عنوان متولی شهر آفتاب باید الگو و پیش قدم برگزاری نمایشگاه در این سایت می‌شد اما می‌بینیم که رفتار متفاوتی دارد و این عمل شهرداری مورد تایید شورای شهر نیست و حتما این موضوع را پیگری خواهیم کرد.

۴۲۲۳۳۵

کد خبر 641841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
    2
    نمایشگاه شهر افتاب طرح بسیار غیر کارشناسی بود و هدر دادن پول بود ضمن این که دسترسی به شهر افتاب بسیار سخته چون بیرون شهره در ضمن متولی برگزاری نمایشگاه ها وزارت صنایع است برای چی شهرداری با پول مردم شهر افتاب را ساخت،الان هم می خواد همه را مجبور کنه که تمایشگاه ها در شهر افتاب برگزار بکنه که کلی پول بابت اجاره غرفه ها بگیره بعدش هم نمایشگاه سئول متروک بشه که بعد از مدتی در زمین ان برج و مرکز خرید ساخته بشه بعدش هم اگر دغدغه شهرداری ترافیک بود برای چی مجوز ساخت این همه مال و مرکز خرید را داده نمایشگاه سئول بعضی از روزهای سال و به در ساعات محدود برگزار میشه و ترافیک در زمان های غیر از برگزاری نمایشگاه هم وجود داره الان بیشتر ترافیک در اطراف همین مراکز خرید و مال هاست که تهران را قفل میکنه