صادقی: موفقیت کی‌روش برای بعضی‌ها قابل هضم نیست!

امیرحسین صادقی، مدافع تیم فوتبال پیکان معتقد است که تیمش مقابل پرسپولیس نمایش قابل‌قبولی داشت و می‌توانست در نیمه اول به هدفش برسد.

خبرورزشی با صادقی درمورد شكست مقابل پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر صحبت كرد که در ادامه می‌خوانید:

بازی با پرسپولیس چطور بود، آیا مستحق گرفتن امتیاز بودید؟
ما از لحاظ فنی نمایش خوبی داشتیم. در طول بازی روی دروازه حریف موقعیت‌های خوبی ایجاد كردیم و مقابل ۵۰ هزار هوادار پرسپولیس عقب‌نشینی نكردیم. اگر دقت بیشتری داشتیم می‌توانستیم در نیمه اول كار را تمام كنیم، هرچند كه پرسپولیس هم فرصت‌های خوبی داشت. در نیمه دوم یك گل زودهنگام دریافت كردیم كه شیرازه تیم از هم پاشید. بعد از این گل وضعیت تیمی ما از لحاظ تاكتیكی و روحی به‌هم ریخت.

به نظر تو پرسپولیس مستحق قهرمانی در لیگ امسال است؟
بله، پرسپولیس شایسته قهرمانی است. استقلال و تراكتورسازی هم تیم‌های خوبی هستند ولی پرسپولیس امسال نتایج خوبی گرفت و لیاقت قهرمانی را دارد. آنها از لحاظ مالی و امكانات در شرایط خوبی قرار داشتند و بازیكنان خوبی هم جذب كردند.

چرا صادق بارانی در دقایق پایانی آن حركت را انجام ‌داد؟
من با صادق صحبت نكردم و در جریان ریز مسائل قرار ندارم. او از طارمی ناراحت بود ولی در مجموع اتفاقات قشنگی را ندیدیم. این فوتبال را میلیون‌ها نفر دیدند و نباید آن اتفاقات رخ می‌داد. صادق بچه نجیب و سربه‌زیری است و نمی‌دانم چرا از كوره دررفت.

داوری چطور بود؟
ما همیشه باید برای داورها احترام قائل باشیم. اعتقاد من این است كه در یك یا دو صحنه داور می‌توانست برای تیم ما پنالتی بگیرد ولی به ‌راحتی از آنها عبور كرد.

درمورد عملكرد خوب استقلال در هفته‌های اخیر چه صحبتی داری؟
من اول فصل گفتم كه استقلال آشی بود كه باید جامی‌افتاد. زمانی كه قلعه‌نویی به استقلال آمد، بعد از سه سال قهرمان شد. خوشبختانه استقلال جوان‌های خوبی دارد و منصوریان هم یك مربی كاربلدی است. بزرگ‌ترهای استقلال مثل رحمتی، خسرو و امید ابراهیمی شخصیت خوبی به این تیم داده‌اند. منصوریان به جوان‌ها اعتماد خاصی دارد و امیدوارم تا پایان فصل بهترین نتایج را بگیرد. در ابتدای فصل هواداران توقع قهرمانی داشتند و فشار روی استقلال زیاد بود اما در ادامه با درایت بچه‌ها و كادر فنی شرایط تغییر كرد.

درمورد نتایج خوب تیم ملی صحبت كن. البته برخی از كی‌روش انتقاد می‌كنند كه چرا تیم ملی زیبا بازی نمی‌كند، نظر تو چیست؟
كی‌روش برای همه دنیا یك مربی قابل احترام است و در تیم ملی ما عملكرد فوق‌‌‌العاده‌ای داشته است. كمتر تیمی می‌تواند سیستم دفاعی تیم ملی ایران را پیاده كند و نتایج هم خیلی چیزها را نشان می‌دهد. وقتی یك قطار ایستاده باشد كسی به آن سنگ نمی‌زند، ولی قطار كی‌روش و تیم ملی با سرعت و با موفقیت پیش می‌رود و بعضی‌ها به این قطار سنگ می‌زنند. موفقیت كی‌روش و تیم ملی برای بعضی‌ها قابل هضم نیست. وقتی فوتبال دنیا و آسیا به فوتبال ملی ما احترام می‌گذارد ما چرا نباید احترام بگذاریم؟!

راستی مثل اینكه طلب خودت را از استقلال نگرفتی و هنوز بابت این موضوع ناراحتی؟
متأسفانه هیچ‌كس در باشگاه جواب من را نمی‌دهد. من یك میلیارد و ۱۵۰ میلیون از استقلال طلب دارم و ۶۰۰ میلیون تومان مالیات پولی را داده‌ام كه نگرفتم. ۴۰۰ میلیون هم پول رضایتنامه دادم و این درحالی است كه من قصد رفتن نداشتم. این حق زحمات من در استقلال نیست. واقعاً نمی‌دانم چگونه پولم را بگیرم و چه كاری انجام دهم كه هواداران از من ناراحت نشوند. قبل از عید اموال مرا توقیف كردند و ممنوع‌الخروج و ممنوع‌المعامله بودم. من برای این تیم زحمت‌كشیدم اما حق زن و بچه‌ام را نمی‌دهند.

43503

کد خبر 652587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =