رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران درباره چگونگی هزینه کرد دو درصد عوارض ایمنی سازمان آتش نشانی پاسخ کتبی بدهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به سخن معروف حضرت امام (ره) که «میزان رای ملت است» گفت: کشور یک رخداد سیاسی - اجتماعی بسیار مهمی را پشت سر گذاشته است و باید خروجی آن مدنظر باشد. حضور حداکثری مردم همانگونه که انتظار می رفت موجب شد تا برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب رقم بخورد. این حضور حداکثری، پشتوانه نظام اسلامی است.

وی ضمن تبریک به منتخبین مردم در ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: انتظار داریم در دوره جدید به دور از هرگونه سیاسی کاری و سیاسی بازی به حل مشکل مردم پرداخته شود تا آرامش و رفاه مردم بیشتری برای مردم تامین شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همچنین گفت: از شهرداری می خواهم درباره چگونگی هزینه کرد دو درصد عوارض ایمنی سازمان آتش نشانی پاسخ کتبی بدهد همچنین اواخر اسفندماه سال گذشته درخواست ارسال گزارشی از نحوه عملکرد صندوق ذخیره کارکنان شهرداری را داشتم که انتظار می رود هر چه سریعتر این گزارش به شورای شهر ارسال شود.

۴۲۲۳۵

کد خبر 668008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =