کمی شبیه فیلم‌های تخیلی شده. هر بار که خبرنگاران سراغ سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ برتر می‌روند او به دو تیم اشاره می‌کند‌؛ سپیدرود و پارس جنوبی جم و هر بار‌ گیر آقای فتاحی به مسائل نداشته این تیم‌هاست.

روزنامه خبرورزشی نوشت: مسئول بازی‌های لیگ تا به حال بیش از صد مرتبه گفته جلوی تیم سپیدرود را می‌گیرد. چون این تیم ورزشگاه استاندارد ندارد و اگر مشکلات و موانع را مرتفع نکند قادر به ادامه حضور نیست! فتاحی به دفعات اشاره کرده که تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ برتر باید استانداردهای این لیگ را رعایت کنند تا به در بسته نخورند.

ممنونیم از سازمان لیگ به خاطر این همه دقت نظر‌؛ دست شما درد نکند که این‌قدر به فکر ترمیم ورزشگاه‌های کشور هستید اما شما که می‌گویید ورزشگاه تیم سپیدرود برای دیدار با سیاه‌جامگان باید تأیید شود، می‌شود لطف بفرمایید و بگویید اگر تأیید نشود چه می‌کنید؟ یعنی می‌خواهید بگویید این بازی را لغو می‌کنید؟ نفرمایید آقای فتاحی. این حرف را نزنید.

سال‌ها در همین فوتبال با ۵۰ مسئول مانند شما طرف شده‌ایم! ورزشگاه سردار جنگل زیر کشت است. عضدی هم با آژان‌کشی دارد مرمت می‌شود. شما می‌دانید که هنوز خطر ریزش سکوها در این ورزشگاه وجود دارد اما تا روز پنج‌شنبه مگر قرار است معجزه شود؟

فرض کنید کارشناسان شرایط ورزشگاه عضدی را تأیید نکنند‌؛ آن وقت چه می‌کنید؟ برای رشتی‌ها یک ورزشگاه تازه ظرف این چند روز می‌سازید؟

شهرهای اطراف هم که ورزشگاه ندارند. تختی انزلی بدتر از عضدی رشت است‌؛ پس لطفاً بفرمایید همه این‌ها حرف است.

ورزشگاه چه تأیید شود چه نشود بازی تیم‌های سپیدرود و سیاه‌جامگان در همین عضدی برگزار می‌شود. بقیه‌‌اش دیگر حرف است آقای فتاحی عزیز.

شما وعده‌های دیگری هم درباره سپیدرود داده بودید. مثلاً گفتید این تیم باید مالک قانونی داشته باشد. آیا دارد؟

گفته بودید سپیدرود باید هیأت‌مدیره داشته باشد، آیا الان دارد؟

فرمودید که این باشگاه آدرس ندارد. آیا سپیدرود هم‌اکنون آدرس و دفتر کاری-اداری دارد؟

همه‌‌اش حرف است آقای فتاحی نازنین. کل فوتبال ایران حرف است. فدراسیونش با این شاهکارهایش حرف است، چه برسه به سازمان لیگ...

43503

کد خبر 692526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =