شرکت هواپیمایی قطر که در هفته‌های اخیر توسط موسسه اسکای‌ترکس به عنوان "بهترین خط هوایی دنیا" و علاوه بر آن، به عنوان دارنده "بهترین کلاس تجاری جهان" معرفی شده است، موفقیت‌هایش را با همراهان و مسافرانش جشن می‌گیرد و برای قدردانی از ایشان، کمپینی جهانی را رونمایی ‌می‌کند با عنوان"سفر با بهترین کلاس تجاری دنیا". در این برنامه تمامی مسافران کلاس تجاری می‌توانند برای سفر به سراسر شبکه پروازی گسترده‌ این شرکت، تا 40% بهای کمتری بپردازند.

این برنامه ویژه در پی سلسله موفقیت‌های اخیر این شرکت در به دست آوردن جوایز متعدد اجرا می‌شود که در گزینش سالانه موسسه اسکاي‌ترکس به عنوان یکی معتبرترین مراجع اعطاي جوايز صنعت هواپيمايي در جهان محقق شده است. این مراسم ماه گذشته در خلال نمایشگاه هوایی پاریس برگزاه شد و طی آن شرکت هواپیمایی قطر علاوه بر عناوین بالا، به عنوان "بهترین شرکت هواپیمایی خاور میانه" و دارنده "بهترین سالن استراحت (لانژ) کلاس درجه یک در دنیا" هم برگزیده شد.

به این ترتیب مسافران می‌توانند برای سفر با کلاس تجاری و به مقاصد گردشگری و تجاری خود از 40% تخفیف ویژه بهره برده و برای سفر به سراسر شبکه پروازی این شرکت، از جمله شهرهای نیس در فرانسه، دوبلین در جمهوری ایرلند و اسکوپیه در مقدونیه که به تازگی به این مجموعه اضافه شده‌اند؛ از میزبانی این کلاس تحسین شده تجاری لذت ببرند. شرکت هواپیمایی قطر که به‌طور جدی برنامه‌ توسعه مقاصد پروازی خود در سراسر جهان را ادامه می‌دهد؛ در تابستان امسال پروازهای خود را به مقاصد تازه‌ای آغاز خواهد کرد که از آن جمله می‌توان پرواز به شهر‌های پراگ در جمهوری چک، کیِف در اوکراین و صُحار در عمان اشاره کرد که در مرداد و شهریورماه پیش‌رو شروع خواهند شد. 

مدیر ارشد بازرگانی هواپیمایی قطر، آقای اِهاب امین در مورد این کمپین به خبرنگاران گفت: "برای ما افتخار بزرگی است که توسط موسسه اسکای ترکس به عنوان دارنده بهترین کلاس تجاری جهان برگزیده شده‌ایم و سبب خرسندی ماست که این موفقیت‌ را در کنار مسافرانمان از سراسر جهان جشن بگیریم و قدردانشان باشیم. از همه همراهانمان دعوت می‌کنیم از این فرصت منحصربه‌فرد بهره برده و کیفیت خدمات ما را که در سطح بالاترین استانداردهای جهانی شناخته می‌شود، تجربه کنند." 

به ترتیبی که در این برنامه مشخص شده است، مسافران می‌توانند تا 18 مردادماه جاری برای پروازهایی که تا 11 فروردین‌ماه سال 97 انجام خواهند داد، برای پرواز با کلاس تجاری تا سقف 40% بهای کمتری بپردازند. برای پروازهای که در این بازه زمانی و با کلاس تجاری این شرکت به مقاصد جدید هواپیمایی قطر از جمله شهرهای پراگ، کیِف و صٌحار صورت پذیرد، تخفیف‌های بیشتری هم ارائه خواهد شد.  

شرکت هواپیمایی قطر، به تازگی از دستاورد نوین خود رونمایی کرده که محصولی انحصاری و ثبت شده‌ است برای صندلی‌های کلاس تجاری، و QSuite نام دارد. این محصول منحصربه‌فرد که با استانداردهای نوآورانه و جدیدی طراحی شده و عرصه رقابت در این صنعت را تغییر داده است، به مسافران این کلاس پروازی امکان می‌دهد سفری با معیارهای تراز اول جهان را در کابین‌های تجاری هواپیمایی قطر تجربه کنند. QSuite امکاناتی را شامل می‌شود که برای نخستین بار در صنعت هواپیمایی جهان ارائه می‌شوند؛ مواردی چون تخت خواب دونفره در کلاس تجاری، دیواره‌ها، صندلی‌ها و تلویزیونی متحرک، که به مسافران، خانواده‌ها و همکاران امکان می‌دهد تا حریمی شخصی و خصوصی را برای خود داشته باشند، در فضایی کاملا اختصاصی غذا میل کنند و یا به کار و گفتگو با یکدیگر بپردازند. این امکانات تازه و نوآورانه، به مسافران امکان می‌دهد تا طی پرواز و در یک سوئیت اختصاصی، فضای پیرامونشان را بر اساس نیاز و تمایلشان شخصی‌سازی کرده و  بالاترین کیفیت ممکن را در سفر خود تجربه کنند.

انتظار می‌رود شرکت هواپیمایی قطر که از سوی موسسه اسکای ترکس به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی سال 2017 انتخاب شده است، با شبکه پروازی گسترده و در حال توسعه‌اش، در ادامه سال 2017 و 2018 شهرها و کشورهای بیشتری را به 150 مقصد پروازی فعلی خود بیافزاید. این برنامه شامل  شهرهای سن‌فرانسیسکو در آمریکا، کانبرا در استرالیا، چیان‌مای در تایلند، ریودوژانیرو در برزیل، سانتیاگو در شیلی و بسیار مقاصد دیگر خواهد بود.

2121

کد خبر 693203