جماران نوشت: دومین جلسه ارائه برنامه های کاندیداهای شهرداری تهران صبح امروز در محل شورای اسلامی شهر تهران و با حضور منتخبان شورای پنحم آغاز شد.

محسن مهرعلیزاده یکی از کاندیدای شهرداری تهران امروز در هنگام ارائه دادن برنامه خود گفت: تهران در پسابرجام باید به عنوان مرکز تعاملات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در منطقه باشد.

او سپس با اشاره به بدهی شهرداری گفت: ارتباط خوبی با آقای روحانی و وزرای ایشان داشته و دارم. اما دولتی که خودش بدهکار است آیا خواهد توانست 60 هزار میلیارد بدهی ما را بپردازد؟گرچه بدهی شهرداری سنگین است ولی می توان آن را آپ کرد.

مهرعلیزاده افزود: بحث استارت آپ ها می تواند در دستور کار قرار گیرد، همچنین از ظرافت دید بانوان می توان در مبلمان های شهری استفاده کرد.

او درباره تعداد کارمندان شهرداری گفت: 60 هزار نفر پرسنل برای اداره شهری 10 میلیون نفری اصلا زیاد نیست بلکه باید بهره وری آنها را بالا برد.

این کاندیدای شهرداری پایتخت افزود: مردم به تفکری رای دادند و باید مدیرانی در راس قرار گیرند که بتوانند این تفکر را پیش ببرند.

مهرعلیزاده درباره نقش جوانان برا بهبود وضعیت تهران توضیح داد: به جوانان اعتقاد دارم؛ خود من محصول اعتماد به جوانان هستم. 10 نفری که با من امروز در این سالن حضور دارند همه جوان هستند.

47237

کد خبر 695878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =