خط ۸ مترو تهران امشب و فردا شب سرویس‌دهی ندارد

ایسنا نوشت: سرویس‌دهی شبانه در خط 8 مترو تهران امشب و فردا شب از ساعت (١٩ تا ٤ بامداد) حد فاصل ایستگاه شهر آفتاب تا ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) به علت انجام کارهای تعمیراتی انجام نمی‌شود.

سرویس دهی شبانه در خط 8 مترو تهران امشب و فردا شب از ساعت (١٩ تا ٤ بامداد) حد فاصل ایستگاه شهر آفتاب تا ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) به علت انجام کارهای تعمیراتی انجام نمی‌شود.

با توجه به اینکه خط فرودگاه امام خمینی(ره) شبانه روزی است نیاز است برخی شب ها سرویس دهی انجام نشود تا اقدامات مربوط به تعمیر و نگهداری در کوتاهترین زمان ممکن صورت پذیرد و خط برای جابجایی مسافران و حرکت قطارها آماده شود و با توجه به این موضوع سرویس دهی در خط 8 متروی تهران امشب 24 مرداد و فردا شب 25 مردادماه از ساعت 19 تا 4 بامداد انجام نمی‌شود.
در طول روز سرویس دهی داریم.

براساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، گفتنی است با توجه به اتصال خط یک به هشت و سرویس دهی شبانه از ایستگاه درواز دولت تا ایستگاه فرودگاه امام (ره) سرویس دهی این خط در ساعات روز تا ایستگاه شاهد و شهرآفتاب همانند قبل است و تنها تردد شبانه قطار در خط یک در محدوده ایستگاه های دروازه دولت تا شهر آفتاب انجام نخواهد شد. سرویس دهی در روزهای بعد نیز طبق روال عادی ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد.

47238

کد خبر 697572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =