احمدزاده: دل آقای گل ایران شکست/ نه‌تنها نیمه‌نهایی، که به فینال می‌رسیم

هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد بعد از گل زودهنگام و دقیقه ۶ فرشاد احمدزاده به سیاه‌جامگان مشهد، بازی پرسپولیس آن هم در استادیوم آزادی تهران به تساوی یک ـ یک کشیده شود!

روزنامه خبرورزشی نوشت: ارسال وحید امیری از راست با ضربه سر مهدی طارمی همراه شد که واکنش ناصری گلر حریف را در پی داشت و در برگشت فرشاد احمدزاده دروازه خالی را گشود. گلی که می‌توانست سه امتیازی باشد اما پرپر شد. چهارشنبه گذشته اتفاقات دیگری هم افتاد که در همین راستا با فرشاد احمدزاده گپ زدیم.

عجیب نبود که در دقیقه ۶ پرسپولیس گل بزند ولی در پایان بازی مساوی ‌شود؟
واقعاً نمی‌دانم. خودمان هم باور نمی‌کردیم آن همه موقعیت گلزنی با بدشانسی خراب شود و روی یک ضدحمله غافلگیر شویم و گل بخوریم. خیلی حیف شد می‌خواستم این گل را در صورتی که ۳ امتیازی می‌شد به کمال کامیابی‌نیا دوست و هم‌اتاقی عزیزم تقدیم کنم ولی حیف شد.

این بازی حاشیه‌های زیادی هم داشت، واقعاً مهدی طارمی در رختکن اشک ریخت؟
واقعاً متأسف و ناراحت شدم. دل آقای گل ایران شکست و این کار درستی نبود.

 به خاطر تشویق‌های معنی‌دار گادوین منشا؟
برخی دشمنان پرسپولیس تلاش کردند دو به هم زنی کرده و بحث‌های حاشیه‌ای را پیش بکشند. صحبت‌های مسخره‌ای که فلانی به بهمانی پاس نمی‌دهد یا می‌دهد و متأسفانه تا حدودی هم موفق شدند!

موفق شدند؟!
خط و خطوط این آقایان واقعاً مشخص نیست. آدم انتظار ندارد از خودی بخورد. تماشاگری که به استادیوم می‌آید، اگر واقعاً از ته دل پرسپولیسی باشد، این رفتار را با آقای گل تیمش نمی‌کند. البته مهدی طارمی قوی‌تر از این حرف‌هاست و مطمئن باشید با یک گل خوشگل برمی‌گردد.

طارمی مقابل الاهلی عربستان گل می‌زند؟
چرا که نه! مهدی بارها این شرایط را پشت سر گذاشته و با قدرت برگشته است. شک نکنید با گلزنی مقابل الاهلی عربستان خیلی‌ها را خجالت‌زده خواهد کرد.

از عملکرد خودت مقابل سیاه‌جامگان راضی هستی؟
زمانی راضی می‌شوم که پرسپولیس برنده شود. ما نباید در خانه به حریف امتیاز می‌دادیم و این اتفاق خوبی نیست. البته بدشانسی عامل اصلی این موضوع بود.

چند صحنه مشکوک به پنالتی هم برای پرسپولیس اتفاق افتاد که حمید حاج‌ملک داور مسابقه ادامه بازی داد. نظری نداری؟
من کارشناس داوری نیستم. آقای حاج‌ملک هم زحمت خودش را کشید ولی فکر می‌کنم حداقل می‌توانست یک پنالتی برای پرسپولیس بگیرد. البته این نظر من است.

خطای روی علی علیپور پنالتی بود یا مهدی طارمی؟
گفتم که حداقل می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد ولی... نمی‌دانم شاید قسمت این بود که این مسابقه مساوی تمام شود.

تو و محسن مسلمان به شکل خاصی کرنر می‌زنید. او کرنر را کوتاه می‌فرستد و تو هم پاس زمینی و عرضی می‌دهی و...
روی این کار تمرین داریم. البته من و محسن مسلمان خیلی با هم هماهنگ هستیم و خوشحالم کنار هافبکی مثل او بازی می‌کنم.

انصافاً تیم اکبر میثاقیان هم برخلاف گذشته ضدفوتبال بازی نکرد؟
ما خیلی زود به گل رسیدیم و سیاه‌جامگان هم به همین دلیل جلو کشید. اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم و بدشانسی نمی‌آوردیم، همان نیمه اول باید ۲ گل دیگر می‌زدیم.

رضا ناصری گلر حریف هم چند موقعیت از شما گرفت.
واقعاً ناصری ستاره زمین بود. چهارشنبه بوفون شده بود و هرچی زدیم، گرفت. یک روزهایی ممکن است روز خوب دروازه‌بان باشد و چهارشنبه هم روز رضا ناصری بود.

با این نمایش، هواداران پرسپولیس نگران بازی با الاهلی عربستان شدند. به آن‌ها حق می‌دهید؟
نه، بازی در لیگ قهرمانان آسیا فرق می‌کند. شاید این مساوی یک‌جورهایی باعث شد حواس‌مان جمع‌تر شود. حالا می‌دانیم هر لحظه ممکن است گل بخوریم و هرچه رشته کردیم، پنبه شود. با همه این اوضاع و احوال ته دلم خیلی به بازی با الاهلی عربستان امیدوارم.

یعنی به نیمه‌نهایی صعود می‌کنید؟
هم به نیمه‌نهایی صعود می‌کنیم و هم در مرحله بعدی به فینال. ما به کم قانع نیستیم.

در پایان حرف خاصی نداری؟
نه، فقط امیدوارم پرسپولیسی‌های واقعی متوجه برخی مسائل شده و اجازه ندهند دشمنان و حاشیه‌سازان در راه موفقیت تیم دست‌انداز درست کنند.

43503

کد خبر 698898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =