اطلاعات متناقضی از سوی شهرداری به دست ما رسیده است/ درخواست شورای شهر از نجفی برای ارائه آمار

ایلنا نوشت: عضو شورای شهر تهران گفت: اطلاعات متناقضی از سوی شهرداری به دست ما رسیده است و چون آقای نجفی و همکارانشان به آمار و اسناد دسترسی دارند تصویری از تهران به ما ارائه دهند.

حسن رسولی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: در ابتدای کار قرار گذاشتیم گزارشی از وضعیت شهرداری تهران تهیه کنیم اما علی‌رغم چندین جلسه اطلاعات متناقضی از سوی شهرداری به دست ما رسید.

او با اشاره به میزان هزینه‌هایی که در شهرداری تهران می‌شود ادامه داد: در همین راستا از شهردار درخواست داریم ظرف صد روز گزارشی از حوزه تحت مدیریت خود تهیه کند. تاکنون شاهد دو نوع رویکرد و ارزیابی بوده‌ایم؛ یک رویکرد سفید دیدن و دلبرانه ارزیابی کردن بود و رویکرد دوم همه چیز را سیاه دیدن. بی‌شک خدمات ارزنده‌ای هم انجام شده و نواقصی نیز وجود داشته است.

رسولی ادامه داد: ما به عنوان نماینده مردم قول و قسم خورده‌ایم که پاسخگو باشیم و نجفی شهردار منتخب شورا باید گزارشی درباره اقتصاد شهری، بدهی‌ها، هولوگرام‌ها و دستگیری‌های اخیر و چالش‌های پیش‌روی حوزه مدیریتی به اعضای شورا ارائه دهد و بی‌شک این گزارش یک مطالبه عمومی است.

او گفت: این گزارش باید ارائه شود و تدوین این گزارش باید همچون یک سنت باقی بماند.

رسولی در پایان بیان کرد: اطلاعاتی که گرفتیم متناقض بود و چون آقای نجفی و همکارانشان به اعداد و آمار و اسناد دسترسی دارند ما می‌خواهیم یک تصویری از تهران توسط آنها به ما ارائه شود.

۴۲۲۳۵

کد خبر 706539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =