سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به ساکت اعلام کرد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ایران مرجع رسیدگی به مکاتبات طلبکاران باشگاه‌هااست.

 دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون درخصوص مکاتبات طلبکاران باشگاه‌ها اعلام کرد در حال حاضر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ایران مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است.

متن نامه به شرح زیر است:

دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
اظهار نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص مکاتبات طلبکاران باشگاه‌ها
این نامه در پاسخ به نامه مورخ 26 سپتامبر 2017 (4 مهر) شما در خصوص موضوع فوق ارسال می‌شود.

ما از اظهارات شما مبنی بر مسئولیت داشتن کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون جهت رسیدگی به اختلافات مالی بین افراد و باشگاه‌ها آگاه شدیم که در حال حاضر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون شما مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است. ما همچنین متوجه شدیم که کمیته استیناف شما و دادگاه CAS مراجع رسیدگی بعدی است.

به منظور حمایت از تلاش‌های ارکان فوق در فدراسیون شما، ما تمام شکایاتی را که علیه باشگاه‌ها دریافت می‌کنیم را برای شما ارسال می‌نماییم. لطفاً از این موضوع اطمینان حاصل نمایید که شکایت‌های فرستاده شده توسط AFC به شما، به اولین رکن یا همان کمیسیون بدوی و استیناف بخش صدور مجوز فدراسیون ارسال شود تا اینکه به باشگاه‌های بدهکار که مشکلات بدهی خود را حل نکرده‌اند، مجوز حرفه‌ای داده نشود. این موضوع همچنین به AFC کمک می‌کند تا متوجه شود که به کدام باشگاه‌ها به اشتباه مجوز داده شده است و پرونده آنها را به کمیته کنترل ورود (بررسی صلاحیت) و یا کمیته انضباطی AFC ارجاع دهد.

از شما به دلیل حمایتتان از تلاش‌های AFC جهت نظارت و مدیریت بدهی‌های معوقه باشگاه‌ها در فوتبال آسیا سپاسگزاریم.

 

256 41

 

کد خبر 714172

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =