مجری خوب زیاد داریم اگر دور و وریهای مسئولان بگذارند !

مصاحبه آقای رشیدپور با رییس جمهور که ظاهرا به ابتکار دفتر آقای روحانی در انتخاب مجری صورت گرفته است در نوع خودش جالب و کمتر در سیما شاهد آن بوده ایم.

واقعیت این است به ویژه در گفت و گوی با مقامات اول سیاسی ، آنقدر روی مجریان ، فشار اطرافیان مسئولان مدعو و مدیران رسانه هست و اینقدر باید و نباید ها یادآوری می شود که مجری مسیولیت اصلی خود را در مقام نماینده افکار عمومی از یاد می برد.

گفت و گوی همکار ما آقای رشید پور با آقای روحانی از این جهت بیش‌تر قابل توجه است که به راحتی و با فراغ بال سئوالات خودش ، مردم و حتی جریان های ایجاد شده در شبکه های اجتماعی را هم مطرح کرد و از این جهت از نگاه فنی و رسانه مصاحبه کم سابقه ای بود.
دو تا خاطره برای آزادی عمل مجریان سیما شاید بد نباشد زمانی در برنامه خوب تهران بیست شیکه تهران ، مسئول میادین میوه و تره بار میهمان ما بود درباره قیمت پیاز از او سئوال کردم ( آن روز کیلویی ۲۵۰۰ تومان بود ) با اطمینان می گفت در همه میادین هر کیلو هزار تومان ! پاسخ این مسئول میانی در بعضی شبکه های اجتماعی طنز شد و با شکایت ایشان به مدیران شبکه داشتم از اجرای برنامه مرخص می شدم ! یا یک بار نزدیک یکی از انتخابات ها بود مسئولی آمد استودیو سئوال کردم تعداد واجدان شرایط رای دادن در تهران چند نفر هستند ؟ به خاطر نداشت ! رفته بود و گله کرده بود که مجری این برنامه قصد تضعیف مسئولان را دارد !
در هرصورت به همکار عزیزمان آقای رشید پور برای اجرای این گفت و گو تبریک می گم و از همه مهمتر به رییس جمهور برای سعه صدر و تحمل در بالا بردن استاندارد مصاحبه های تلویزیونی در صدا وسیما.

کد خبر 748890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۴
    0 0
    فیلم نامه نویس راهم معرفی کنید