ایران نوشت: چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از شوهرش شکایت کرد.

وی گفت: «من مقیم سوئد هستم و چند وقتی است که برای دیدن خانواده‌ام، همراه همسرم به ایران آمده‌ایم. پس از حضور در ایران نیز از طریق فضای مجازی با دوستانم در سوئد در تماس بودم که انگار همین موضوع باعث شد تا همسرم به من شک کند. او تصور می‌کرد من رابطه پنهانی دارم، به همین دلیل 19 روز قبل به بهانه دیدن اقوام باهم از خانه بیرون آمدیم، اما به جای اینکه به خانه فامیل برویم مرا به کمپ ترک اعتیاد برد و به مسئول کمپ گفت که من اعتیاد شدید دارم و از آنها خواست بستری‌ام کنند.اما هر چه به مسئولان کمپ گفتم من معتاد نیستم و این نقشه همسرم است تا مرا اذیت کند آنها باور نکردند. بنابراین 18 روز در کمپ ترک اعتیاد حبس شدم و داروهایی را که معتادان برای ترک می‌خورند به من می‌خوراندند. هر چقدر هم اصرار و التماس می‌کردم که اعتیاد ندارم کسی باور نمی‌کرد. تا اینکه بالاخره همسرم با کمپ تماس گرفت و از آنها خواست مرا رها کنند. حالا هم از شوهرم به خاطر آدم ربایی و حبس غیرقانونی‌ام در کمپ ترک اعتیاد شکایت دارم». 

با شکایت زن جوان تحقیقات تخصصی دراین باره آغاز شد. مأموران پس از بررسی‌های لازم و گفت‌و‌گو با مسئولان کمپ، اظهارات زن جوان را تأیید کردند. 

یکی از مسئولان کمپ به پلیس گفت: چند روز قبل مرد جوانی سوار بر خودرویی گرانقیمت، همسرش را به کمپ ترک اعتیاد ما آورد. مرد جوان مدعی بود که همسرش اعتیاد شدید به مواد مخدر دارد. زن جوان هم از همان روز اول خیلی اصرار می‌کرد که شوهرش دروغ می‌گوید و معتاد نیست اما چون تقریباً بیشتر معتادانی که توسط خانواده‌شان به کمپ آورده می‌شوند همین اظهارات را دارند و مدعی هستند که معتاد نیستند ما باورمان نشد. تا اینکه پس از18 روز شوهرش تماس گرفت و از من خواست همسرش را آزاد کنیم.

بدین‌ترتیب بازپرس جنایی دستور احضار و تحقیق از همسر زن جوان و تحقیقات تخصصی دیگر را صادر کرد.

45302

کد خبر 750184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • بی نام AT ۰۶:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
  7 0
  اون مرد با ماشین گرانقیمت چقدر سبیل شما رو چرب کرده بود؟
 • بی نام AT ۰۶:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
  5 0
  واقعا باورم نمی شد که این اتفاق افتاده باشه. چه بی مسئولیت
 • بی نام AT ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
  11 0
  خدا میدونه از اون کمپ با اون آدمهای نادون چی بیرون میاد