مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با رد ادعای مرگ یک کارتن خواب بر اثر سرمازدگی گفت: براساس اطلاعات اورژانس کشور این فرد به دلیل سقوط از ارتفاع فوت کرد و هیچ مدرکی دال بر کارتن خواب بودن این فرد در دسترس نیست.

به گزارش خبرآنلاین، رضا قدیمی با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر فوت کارتن خواب به علت سرمازدگی اعلام نشده است، اظهار کرد: در خصوص موردی که سخنگوی اورژانس اعلام کرد، از مسئولان اورژانس کشور پیگیری کردیم و طبق اعلام آن ها فرد متوفی پیرمرد ٨١ ساله ای بود که از ارتفاع سقوط کرد و داخل برف افتاد و از آنجا که کسی به سراغ او نرفته و متوجه وی نشده، فوت کرده است.

وی با بیان اینکه هیچ مدرکی دال بر کارتن خواب بودن فرد متوفی وجود ندارد، افزود: ما به طور مستمر با اورژانس کشور در تماس هستیم و موضوع را پیگیری می‌کنیم و حتی تلاش کردیم تا با خانواده متوفی ارتباط برقرار کنیم اما متاسفانه اورژانس اطلاعات مربوط به این موضوع یا اینکه حادثه در کدام منطقه اتفاق افتاده است را در اختیار ما قرار نداده است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در پایان گفت: گشت های شهرداری تهران تا صبح امروز در خیابان ها بودند و هیچ فرد کارتن خوابی که در شب‌های سرد گذشته در خیابان بماند، نداشتیم. در این خصوص ظرفیت مراکز و ماشین ها کافی بود و هیچ خللی در روند کار ایجاد نشد.

به گزارش شهرنوشت، روز گذشته مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از انتقال ١٣٨ سرمازده به بیمارستان و فوت یکی از این افراد خبر داد. با وجود اینکه هیچ مدرکی در خصوص کارتن خواب بودن متوفی وجود ندارد، برخی از صحبت های روز گذشته مسئولان اورژانس این گونه برداشت کردند که این فرد کارتن خواب بود.

 

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 750998

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =